Bonacibo kullananlardan rica

Biliyorum çok abes bir istek olacak ama, bonacibo kullanan duyuru sakinleri paketin altına sağına soluna bir bakabilir mi? paketi üreten ambalaj firmasının bilgileri lazım :) farklı bir malzemeyi bu paketlere koymayı düşünüyorum.
Yardım edenlere şimdiden teşekkürler..

sipariş verdim, 3-5 gün sabredersen eğer bekle beni.
unutturma bi de mesaj atarsın.

  • mrtkbl  (10.04.16 01:12:09)
tamam hatırlatırım teşekkürler.

  • o kadar da degil aga  (10.04.16 08:21:04)
Pakedin her yerine baktık ama yazmıyor galiba, bonacciboya mail atıp bilgi alabilirsiniz sanırım.

  • turk kizi  (10.04.16 09:11:32)
Sozlukte cagatay yem denmiş sanki

  • kelbukel  (10.04.16 10:03:34)
Çağatay Evcil Hayvan Mamaları ve Yem Ürünleri A.Ş.

  • rakicandir  (10.04.16 10:08:38 ~ 10:09:01)
beni yanlış anlamalarından korkarım. şöyle detay vereyim. paketin içine koyacağım malzeme bir çeşit kum. dolayısıyla ucuz bir malzeme, kilosu 1 lira gibi. 15 kilo koysam 15 lira. o civarda bir ambalaja en az 2-2,5 lira fiyat veriyorlar. bonacibonun fiyat odaklı ürünleri de var. onların çalıştığı ambalajcıdan daha uyguna fiyat alabilir miyim derdindeyim.
@turk kizi: paketin altında içe kıvrılan ve iç kısımda kalan kısımda yazabilir. oraya bakabilir misiniz rica etsem?

  • o kadar da degil aga  (10.04.16 21:37:21)
Ben de baktım şimdi ambalaj firması yazmıyor

  • neferkitty  (10.04.16 21:39:21)
Eve gidince boş olan ambalaja bakayım. Evet boş mama kaplarını atmıyorum. Lazım oluyor ;)

  • mimimi  (10.04.16 21:54:37)