Yüz yıkama jelini mastürbasyon icin kullanmak

Biraz önce eve geldim. Baktım bizimki süt dökmüş kedi gibi oturuyor. Bir kac bir sey sordum ettim, öptüm falan. Normalde iki dakika yerinde zor duran, esprileri patlatan adam düşünceli düşünceli hic kipirdanmadan duruyor. Ne oldu diyorum, ses yok. Ayaga kalkacakti vazgecti falan. Koltuga yapismis gibi. Artik dayanamadim, israr ettim. Sonuç: Erkek arkadasim bilmeden eczaneden aldigim ve dusta biraktigim yüz yıkama jelini (peeling icindi bir de) masturbasyon icin kullanmis. Duj jeli sandım diyor. Gülecegim gulemiyorum da, cok fena. Koskoca adam sünnetli çocuk gibi oturuyor hem tahrişten hem de yanmadan. Ne yapalim biz simdi buna, buz mu koyalim? Ben buzda israrliyim :) Google'da nasil aratacağımı bile bilemedim. Gulmemem gerek. Acı var :(

üfle geçer. (valla bak sdfsd.)

  • buckminster  (09.04.16 22:57:21)
bir de domatesle halvet olmayi denesin. gecer belki.

  • bohr atom modeli  (09.04.16 22:57:56)
Ağzına alabilirsin.

  • dissendium  (09.04.16 23:00:20)
Guldurmeyin :(

  • shadowcat  (09.04.16 23:00:42)
vantilaörün karşısına oturtun. Hem zaten yaz da geliyor yavaş yavaş mana ile erkenden çıkarmış olursunuz. Enişteye selamlar çok geçmiş olsun.

  • ötekitarafabiöğrenci  (09.04.16 23:01:13)
Patlicanin icini oyup sey yapin.

  • kareem said  (09.04.16 23:01:16)
Evet dalgamizi geçtik, sıra ciddi cevaplarda.

  • shadowcat  (09.04.16 23:05:16)
anlamadığım pütürlü falan o jel hiç mi anlamamış ne hızla asılmış hayret valla.

ciddi cevap duş alsın ve havalandırsın derim tahriş olan yerlere pudra da olabilir.
  • basond  (09.04.16 23:10:52)
Bepanthen surun. Sevgilin mağaradan yeni mi çıkmış

  • Mcfly  (09.04.16 23:12:50)
Micro peeling diyorlar ya, belli belirsiz. Anlamadim diyor. Ama icindeki kimyasallar fena asil. Dus almis sonra. Dur bi daha alsin.

  • shadowcat  (09.04.16 23:15:04)
yanma varsa yağlıbişeyler iyi gelebilir belki. geçmiş olsun ama güldüm malesef.

  • sutlu nescafe  (09.04.16 23:15:14)
Kremleyin ya işte bebek götü pişik olunca nasi bepanten falan surerler surun iste.

  • rayde  (09.04.16 23:20:18)
fenistil deneyin olmazsa (ay on dakikadır gülmekten yazamadım)

  • kobuzchu kiz  (09.04.16 23:30:41)
yoğurt yanmayı alır ama nimet şimdi bilemedim :D

şeyi sor bir de içeri de yanma var mı? hani işlem sırasında bir ihtimal kaçmış olabilir ama boşaldıysa kalması zor. neyse bu soruların cevaplarını öğren ama lütfen buraya yazma, bu meseleye daha fazla dahil olmak istemiyorum :D

iyi güldüm yalnız
  • air  (09.04.16 23:38:50)
Biz buna ömür boyu ayı gibi gulecegiz, hissediyorum. Ama simdi olay hassas. Yogurt teklif ettigimdeki bakışı paha bicilemezdi.

  • shadowcat  (09.04.16 23:54:09)
Bepanten sur bepanten. Allah iyiliginizi versin :)

  • karlmarx  (10.04.16 04:54:40)
Krem surun demisler de adam onunla da isini gormeye kalkmasin

  • Traveller  (10.04.16 08:31:46)
epey geç kaldım ama bulabilirseniz kantaron yağı bulun ve sürün. güneş yanıklarında sırtım için falan kullanmıştım ben yanlış anlama olmasın yani asdfsdf

  • reso aga  (10.04.16 08:41:31)
Son durum ne? :)

  • sutlu nescafe  (10.04.16 08:55:12)
nemlendirmek lazım her yara gibi
bepanten +1

  • Corc  (10.04.16 09:24:07)
answers.yahoo.com

Geçmiş olsun.
  • yirmisantim  (10.04.16 09:59:49)
son durum: acı daha az. rengi daha iyi. dün de bugün de bebanthen sürdük, bol, pamuklu bir şort giydi, karşımda oturuyor şu anda. hepinize bu hassas durumuyla ilgiliendiğiniz için teşekkür etti. :) Adamı hiç bu kadar masum görmemiştim. Spor yapamayacağı için bayağı üzüldü. Kantaron yağını ve fesitil'i yazdım bir kenera.

  • shadowcat  (10.04.16 11:38:10)