note 5 vs iphone se

hangisi döver? note 5'imi satıp iphone'a geçsem mi diye düşünüyorum. iphone hariç tamamiyle apple ekosistemi üzerinde çalışıyorum ama emin olamadım. tabak gibi ekrandan da sıkıldım, sanırım biri beni gaza getirsin diye bekliyorum :)

danke!

Note 5 her türlü dövüyor ve usta.

kiyas.la
  • teknikekip  (09.04.16 14:38:02)
iphone se ezer.

iphone'un donanımı ile android donanımını karşılaştırmak çok saçma.
android x iş yapmak için 3x donanıma ihtiyaç duyuyor. iphone x donanımla o işi zaten hallediyor.

paran iphone'a yettiği sürece başka telefon a-lın-maz.
alırsan da çok ağlarsın.

android özürlü doğum gibi bir şey. katıksız bir çöplük.
birazdan gelip androidçiler, vay şu romu yapınca süper, bu romu yapınca müthiş. kasayı çıkartıp yan yatırıp öyle yükleyince muhteşem diye masal anlatacaklar.

iphone'da sadece açma tuşuna basıyorsun ve andoridin bütün romlarından, otundan bokundan daha iyi bir cihaza sahip oluyorsun. hiç kafanı yormadan hem de.
  • tchuck  (09.04.16 14:43:41)
Samsung Note serisi android üzerinde gayet güzel bir seri bence değiştirme android üzerinde seri gayet uzun götürür.

  • murtiii  (09.04.16 14:50:20)
@ ananiyimioguz

600 dolarlık cihaz? türkyiede satılsa 2500tlden aşağıya satılmaz. 3000 liraya iphone 6s varken gidip bu cihazı mı alacağız yani, şaka mı bu? :)
  • tchuck  (09.04.16 15:05:49)
ne farkedicek ki, 600 dolrlık cihaz yani 1800tl.
o cihaza gümrük vergisini koy 2200tl. en az %10-15 kar koysa 2500tl ye denk geliyor en masum haliyle. (kartla almadın, kdv ödemedin)

  • tchuck  (09.04.16 15:14:25 ~ 15:14:46)
Hiç düşünmeden iPhone SE alırdım. Apple kraldır.

  • i was made for you  (09.04.16 15:14:25)
attan inip eşeğe binmiş gibi olursun 5.7 inch ekrandan 4. ekrana geçince.

  • kyha  (09.04.16 15:21:00)
hadi iphone 6 desen neyse.

  • kyha  (09.04.16 15:21:37)
çok değişik bir macera arama içindesin şuan note 5 gibi bir teli satıp 4 inç lik seni kör edecek bir telefona geçeceksin. 5se alınca da ufacık ekran sıkıldım diyeceksin. 1650 mah civarında bir bataryası var bununla da 2-3 ay sonra yarım günü zor edersin. burada adamlara sorsan ama ayfonn yaa dicek. ben 4 ve 5s kullandım sonra z2 şu an note 4 kullanıyorum.

Apple küt bir firma abi bir kaç sene sonra götünü de yırtsan telefonu değiştirmek zorundasın androidde her zaman telefonun ömrünü uzatacak bir yol bulursun. bir önceki telefonum z2 hala yağ gibi akıyor abimde. yani teknoloji ile aran yoksa al apple takıl gitsin ama ben kurcalarım değişik appler ilgimi çeker her zaman dersen android sonsuz bir dünya.
  • gozu acik sevisen yahudi  (09.04.16 17:11:02)
aram var da teknolojiyle işte android'in de dezavantajları çok. bir de çok sevdiğim bir kasa bu.

büyük ekranın hiç bir nimetinden de yararlanmıyorum, ne video izlerim ne bir şey, feysbuk, watsap, tivitır falan. hatta son zamanlarda sırf arama için kullanıyorum :)
  • passion rules the game  (09.04.16 17:27:03)