IKEA Çerçeve sorusu

merhabalar, ikeadan büyük 60x90'lık çerçeve aldım, fotoğraftakinin benzeri. çerçevenin önünde resimdeki gibi plastik bir katman var, katmanın üstünde de birakım geri dönüşüm işaretleri. plastiğin altında herhangi bir cam vs yok, resmi asarken bu plastik katmanı çıkarmak gerekiyor mu,gerekmiyorsa üstündeki işaretleri napıcaz, gerekiyorsa resim açıkta olduğundan tozlanacak, kirlenecek. nasıl yapıcaz

makinglemonadeblog.com

kardeşim bu katmanı çıkarmazsan üzerinde minik geri dönüşüm işaretçikleri olan resme bakmak durumunda kalıcaksınız di mi her gün :)

  • elorelia  (09.04.16 13:35:53)
plastiğin üzerinde göremediğimiz, soymamız gereken başka bir katman mı var diye sordum...

  • odanesi  (09.04.16 13:37:55 ~ 13:38:01)
o ikisi ayrılıyor ya, plastiğimsi bi katman daha var, duvarda asılı şu an bizim, resim açıkta değil.

  • turk kizi  (09.04.16 13:46:07)
@turk kizi
heh, beklediğim cevap. sağol

  • odanesi  (09.04.16 13:48:41)
mutlakka ön koruma olması lazım... çünkü sitede ön koruma var diyor.
www.ikea.com.tr
muhtemelen o gerişim dönüşüm şeyleri iki katlı. iyice bir incelesen diyorum.
  • gotic  (09.04.16 13:49:58)
@gotic öyleymiş öyleymiş, üzerinde çook ince bir katman daha varmış

  • odanesi  (09.04.16 13:52:48)