basketbol tarihinin unutulmaz anları -2-

sizin için nelerdir? link olarak atabilirseniz çok sevinirim.
daha evvel de bir duyurum vardı:

eksiduyu.ru

ama cevaplardaki linkleri toplayınca süre yetersiz geldi. biraz daha uzatmam gerekiyor

teşekkürler

temiz adammissin. ilkinde unuttugum bir an vardi, uc gunden beri icim icimi yiyorrdu. aradim ama fav yapmadigimdan kacmist. nba'de araba uzerinden dunk yapmadan once Marko Milic efsanesi vardi. Hem de beyaz basketbolcu, degisik biriydi,

www.youtube.com

bu da bonusu,

www.youtube.com
  • evimin paspasi  (08.04.16 21:56:48)
  • bohr atom modeli  (08.04.16 22:02:48)
2013 nba finali 6. Maci sanirim. Miami spurs serisi, spurs 3-2 onde seride.

Macin son dakikasi, spurs 5 sayi farkla onde. Sampiyonluk geldi gelecek. Lebron ucluk atiyor fark 2. Sonra kawhi leonard'a taktik faul yapiyor miami. Leonard 2'de 1 atiyor. Kawhi leonard efsane bir superstar oldu, finaller mvpsi oldu ama ben hala kendisini bu kacirdigi serbest atisla anarim. Fark 3, son top miamide. Sanirim lebron ucluk deniyor ama girmiyor. Bosh hucum ribaundunu ray allen'a celiyor, ray allen sag dibe gidip uclugu salliyor. Ve mac uzatmaya gidiyor, miami kazaniyor.

Nba tarihindeki en dramatik sampiyonluk kayiplarindan biriydi bu. Mobilden yazdigim icin linkle ugrasamadim
  • signore  (08.04.16 22:06:49)
Yazinca canim cekti buldum izledim. Efsane gercekten.

youtu.be
  • signore  (08.04.16 22:09:57)
stojakovic'in panya arkasi sutu. o zaman baya bahsedilmisti.

www.youtube.com
  • evimin paspasi  (08.04.16 22:16:06)
-Hakemlerin Yugolar karşısında Sabonis'li Litvanyayı kıymaları sonucunda koca dev adam'ın ağlaması

-Gene bir Yugo-Arjantin finalinde hakemlerin Arjantin'i fena kıyması.

-MJ'nin Utah serisinde son saniye basketi
  • turkuaz  (09.04.16 03:17:21)
benim icin 2011 finalinde olymipakosun cskya karsi efsane geri donusu ve son saniye basketi.

planinicin son saniye uclugu

2005 avrupa sampiyonasinda hirvatistanin ispanya karisinda bildigin dogranmasi.

adriyatik liginde, dusan kecmanin kendi sahasindan attigi uclukle partizani sampiyon yapmasi, o sirada cibona zagrebliler saha icerisinde sevinmekle mesgulduler.

robert horry'nin son saniye uclugu www.youtube.com

derek fisherin 0,4 saniye kala attigi ucluk. www.youtube.com

tracy mcgradynin efsane son 1 dakikalik performansi www.youtube.com

kobe bryantin 81 sayi atmasi.

rusyanin avrupa sampiyonasi finalinde ispanyayi yenip kupaya uzanmasi.
  • baldur2  (09.04.16 03:34:32 ~ 03:35:10)
Çok güzel başlık dostum , tüm cevaplara tek tek baktım; süper... Ben de iki cevap vereyim:

Birincisi son zamanlarda facebook'ta da çok dolaşan malaga real maç sonu

youtu.be

Bir de şöyle bir şey var geyik niyetine asdffh

youtu.be
  • mesudiyeli mesut  (09.04.16 10:03:19)
Ekleme:

İndiana detroit maçındaki efsane kavga. Zibilyon tane video var o olayla ilgili.
  • mesudiyeli mesut  (09.04.16 10:07:12)