insanlarin yaninda iseyememek

Bunun sebebi nedir nasil cozulur? Mesela ben pisuarda iserken biriyle konusursam iseyemiyorum asla veya hemen dibimde iseyen biri varsa da olmuyor falan.

çok fazla mecbur kalınca oluyor. örneğin hastane.

  • sutlu nescafe  (08.04.16 21:19:41)
(bkz: sosyal fobi)

  • her gece aç  (08.04.16 21:20:58)
Ne guzel iste? Pisuvarda isemeyi birak o zaman hazir sebebi de varken. Pisuvara isemek zararli.

  • stavro  (08.04.16 21:21:00)
aha valla bende de var. lisede başladı bende. okul tuvaletlerinde millet sigara içer kapılara vururdu asla işeyemezdim biri atlayacak diye içeri. daha sonraları biri olmasada işeyememeye başladım. okul bitince rahat ettim ama hala bazen böyle sesli ortamlarda işeyemediğim olur. zor durum. ama evde hiç böyle bi durum olmuyo. şırıl şırıl gidiyor maşallah xd

  • freetakilir  (08.04.16 21:27:52)
Sağa sola bakma direkt duvara bak. Ayrıca Avrupa ülkelerinde bar gibi ortamlarda bölmesiz pisuvarlar varki deneme imkanın olsa bu çekingenliğini atmak için iyi bir yöntem olurdu.

  • candanag  (08.04.16 21:28:43 ~ 21:29:22)
askerde çözülüyor

  • Sskywalkeremre  (08.04.16 22:02:41)
Aynisi bende de var. Kapali olmasi lazim. Pisuvarda yanimda biri varsa ya da sira bekleyen, ben de yapamiyorum. Zor oluyor.

Tek olmadigima sevindim bu arada. :)
  • kareem said  (08.04.16 22:12:43)
Ben bunu değil de şu pisuvarlara kıl düşürebilen maymunları anlamıyorum.

  • ThomasJefferson  (08.04.16 22:15:45)
bana da oluyodu o dediğin. sonra kendi kendime atlattım bunu sdfs olay yanına biri geldiğinde o yokmuş gibi davranıp şelaleden nehrin oluk oluk aktığını hayal etmekten geçiyor.

  • KidLazer  (08.04.16 22:37:59)