Kullandığınız veya bildiğiniz en iyi dereceli lens markası nedir?

Gözlerim çok hassas olduğundan sanırım, takınca başlıyorum ağlamaya.. Şöyle bu konuda efsaneleşmiş bir markayı da deneyip olmazsa olmasın diyeceğim artık.. O yüzden bildiğiniz en iyi markayı yazarsanız sevinirim..

air optix aqua. 4 yıldır 1 ay dolmadan nadir çıkardım. çok sıcak suda banyo falan yaptığım zamanlar çıkarıyorum.

  • mr.brown  (08.04.16 14:45:13)
Bausch&lomb ve acuvue oasys i ben hic sevmemistim. Yasasin airoptix.

  • kuehles blondes  (08.04.16 14:52:22)
markalar bünyeden bünyeye çok değişiyor, ben 8-9 senedir purevision kullanıyordum, bugün ilk kez acuvue oasys denedim şimdilik çok daha net görünüyor ama kim bilir üç gün sonra ne olur :) yine de daha yumuşak ve daha hassas olabilecekmiş gibi geldi bana.

  • freya  (08.04.16 14:52:31)
ilacınız acuvue oasys.

  • mhm  (08.04.16 15:11:55)
oasys bütün hassas gözlüler tarafından sevilir ama bana iyi gelmedi, airoptix biraz daha iyiydi. şimdi contact life söyledim bakalım ne olacak.

  • pokerface  (08.04.16 15:20:03)
Biofinity denemistim, o da baya iyiydi.

  • kuehles blondes  (08.04.16 15:20:48)
Ben acuvue advance kullaniyorum. Oasys denedim cok rahatsiz etti ilginc bir sekilde. Bunyeye gore degisiyor bence de

  • kucukharfler  (08.04.16 15:41:20)
purevision 2 hd kullanıyorum. 7 aylık lens kullanıcısıyım henüz. bu 2. kutum (gözlerimin numaraları farklı.) ilkince lens gözümden düşüp duruyordu ve batıyor sürekli bu kutu da öyle. yeni siparişte lensi değiştirmeyi düşünüyorum :(

  • matilda  (08.04.16 17:06:26)
Acuvue oasys kullanıyorum, baya memnunum.

  • afush  (08.04.16 21:57:16)