Nereye gidelim?

Ben(26) ablam(30) yiğenim(2) ve annem(60) haftasonu için İstanbula geliyoruz. Anadolu yakasında kalacağız. Derdimiz alışveriş değil, nerelere gidelim tavsiyelerinizi bekliyoruz.
Şimdiden teşekkürler :)

eksisozluk.com

Eyüp sultan camii,
MiniaTürk,
Topkapı Sarayı,
Beyazıt'tan Karaköy'e kadar yürünebilir.
  • amarat  (08.04.16 09:16:01)
moda çay bahçesine gidin, modada kadıköyde gezin, caddebostan sahile gidin, karşıya geçmek isterseniz, maçka parkına gidin, beşiktaştan ortaköye yürüyün.

  • interview with the vampire  (08.04.16 09:16:20)
Anadolu yakasinda hangi semtte kalacaksiniz?

  • pietro  (08.04.16 09:27:37)
Ataşehirde kalacağız

  • cücegezegen  (08.04.16 09:28:52)
araba var mi? ufaklik bebek arabasindaysa, anne fazla yuruyemiyorsa, fazla zorlamadan minik bir gezi yapin. Istanbul hem kalabalik hem trafikli. moda sahil guzel olur, ufaklik cimlerde oynar.

  • jimicik  (08.04.16 09:52:42)
avrupa yakasına hiç geçmeyin derim ben. anadolu yakasında kalın.

kadıköy rıhtım, moda taraflarında güzelce gezebilirsiniz, rahat ve püfür püfür olur. yalnız pazar yağmur geliyor galiba, dikkat.
moda çay bahçesi +1
moda sahili
caddebostan sahil +1
çamlıca (belki)
kanlıca da olabilir bi ihtimal
  • loveinaflipbook  (08.04.16 10:00:16)
@jimicik bebek arabasıyla gezeriz evet daha çok yavaş yürüyor çünkü. Annem de yorulur bir noktadan sonra :) birgün moda kesin gibi duruyor diğer gün için de diğer tavsiyelerden birini seçeceğiz artık teşekkürler tekrar.
Son bir soru, hava nasıl şu aralar boğaz turu için soğuk mu?

  • cücegezegen  (08.04.16 10:05:09)
boğaz manzarası için, otağtepe ve Yoros Kalesi'ne gidebilirsiniz.

Yoros'a giderseniz Anadolu Kavağına da inip dondurma yemenizi de tavsiye ederim :)

www.google.com.tr

  • dostlarorkestrasi  (08.04.16 10:08:40)
pazara yagmur var diyorlar. acik havali planinizi cumartesi yapin. bogaz turu bana biraz tirt geliyor. tekne zaten sallanip duruyor. tam kusmalik. kiyi kiyi gidip geliyor bir saat. bence bosver.

  • jimicik  (08.04.16 10:08:56)
pazar yağmurlu olacak. boğaz turu bence güzel. eğer yalılara, tarihi yapılara falan ilginiz varsa yapın. 1 buçuk saat içinde birçok boğaz semtini de görmüş oluyosunuz ayrıca.

  • nathanieltroy  (08.04.16 10:20:19)