kulakiçi kulaklık tavsiyesi ( 2016 )

selam,

daha önce sennheiser cx 200 street ii kullanıyordum, iki yıllık birlikteliğimiz sonu bozuldu. xiaomi piston 3 aldım onu kullanıyordum bir senedir filan, kaybettim. yine piston alırdım ama iki üç hafta sonra geliyor ancak...

ne alayım şimdi ben? ses açma kapama - şarkıyı durdurma tuşlarının olmasını istiyorum.

telefon sony-android, www.sonymobile.com şunu mu alsam diye düşünüyorum, hem sony'ye uyumlu hem de güzel kulaklık sanırım. kullanan var mı?

siz ne diyorsunuz? kargo dahil max 150 liraya çıkarım, 151 lira vermem. başka kulaklık tavsiyelerini alabilirim.

şimdi eğer memnunsan ve 150 bütçen varsa piston 3 alabilirsin 2-3 hafta da beklemeden...
www.hepsiburada.com

ha tabiki daha pahalıya almış olduğun gerçeğini değiştirmez ama 2-3 hafta beklemek istemiyorsan türkiyeden alma niyetindesin demektir, bu durumda ne alırsan al ederinden fazlasını vereceksin zaten...
  • ucan spagetticanavari  (08.04.16 09:15:55)
piston 3, fiyat performans olarak o fiyat aralığında bence rakipsiz. piston 3'ün üzerine ancak shure 215 alırdım paraya kıyabilsem(flat ses seviyorum) ki aradaki fiyat farkına değsin.
hybrid taksici ekolayzırı bir kulaklık, piston 3 derim o yüzden.

  • kyha  (08.04.16 09:18:38)
Harman kardon ae kulaklık aldım iki hafta önce.. Tr fiyatı 460 lira, amazon.com'da 45$ idi.. Hatta daha sonra 25$a da gördüm.. Bence iyi kulaklık, harman kardon sonuçta ama 45$ için iyi.. 460 lira verseydim kendimi keserdim..

  • sustum  (08.04.16 12:05:08)
Meelectronics run away diye bir model kullaniyorum bluetoothlu 44dolar amazondan almistim. Asiri memnunum. 1.5yildir kullaniyorum

  • solenkol  (08.04.16 13:46:00)