Öylesine psikologa gidilir mi?

Okuduğum okulda ücretsiz psikolog var. Çok da iyi diyor herkes. Gitsem mi?

Freud der ki, yeterince yakından bakarsan herkeste bir bozukluk vardır. Tam böyle dememiş tabi de manası öyle.
Yok mu kafana takılan hiç bir şey? Çok merak ediyorsan git konuş o konuyu.

  • afush  (08.04.16 01:36:53)
ben sırf olay neymiş iş nası işliyomuş diye giderdim

  • KidLazer  (08.04.16 01:43:23)
gidilir, valla bence gidin. hatta gitmişken deney neyin varsa onlara da katıl. elimizde kağıtlar sokaklardan yalvara yalvara katılımcı aramaktan yoruluyoruz da :(

  • bir nick var benden iceri  (08.04.16 01:44:24)
gidilir bence. hatta neredeyse beni de al bari, çok ihtiyacım var ama çok pahalılar :(

  • m e b  (08.04.16 01:49:25)
hayatınızdan memnunsanız bir sıkıntı yoksa gitmeyin. bu hem doğal dengeyi bozma ihtimalini doğurabilir hem de gerçekten sıkıntıları olan başkalarının hakkını yeme ihtimaliniz var.(sizin randevu aldığınız gün gerçekten ihtiyacı olan biri siz aldığınız için randevu almayabilir ve olayı önemliyse geç kalmış olabilir.)

  • terspeygamber  (08.04.16 02:44:14)
Çok iyi diyorlarsa gitmekte fayda var. Ben bizim okulunkine gitmiştim, adam bana psikoloji dersi verdi, bi ton terim sıktı, ezbere konuştu, sinir oldum daha da gitmedim. :(

  • nice tnetennba  (08.04.16 03:44:06)