ilk doğumgünü sorum...lütfen vurmayın

annem kocama doğum gününde etkinlik bileti almak istiyor. kocam ispanyol.
spor sever, barcelona'yı tutuyor. 2 sene önce fb-barcelona basket maçına bilet almıştı, geçen sene de türkiye-ispanya maçına gittik. biletix'ten baktım o tarz bi maç göremedim.

tenis sever, istanbul cup ve open finalleri varmış.
motor sporlarını sever ama ben sevmem.

sinema tiyatro sevmez. ama ispanyol ispanyolcası olursa düşünebiliriz.

daha önceden de cirque du soleil'e gitmiştik, onu baya sevmişti.

10 aylık oğlumuz var, onla da yapılacak bişeyler olabilir.

düzenli koşuyor (benim hediyem koşu üzerine)

var mı öneriniz?

Hee damadi tek basina fransaya gondermek isterdi annem zaten

  • la noix  (07.04.16 13:38:10)
hiç bilgi vermeden hediye soranlara inanılmaz sinirleniyorum ama çok detay verince de zor oluyormuş. bence tenis biletleri çok mantıklı hem fiyatı da uygunmuş.

  • freya  (07.04.16 14:21:44)
@freya aynen cok detayli olunca ben de kaldim zaten anneme en iyisi acik bufe yemek ismarla dedim hehehhehe

Tenise gelenlere bi bakayim
  • la noix  (07.04.16 14:40:28)
annen sana eşine ve bebeğine bi haftasonu tatili ayarlasın yakın bi yerde, 2 gün 1 gece ağva'da şile'de falan. Sevdiği şarkıcı varsa onun konser bileti de olabilir. Ya da koşu ayakkabısı alsın düzenli koşuyosa zaten eskiyodur hemen.

  • ambrosia  (07.04.16 14:41:33)
yelken yarislarinin tarihlerine bakabilirsin, ben ne zamandi hatirlamiyorum, ama gole nazir bir yerde acik bufe kahvalti durbunle izleme falan derken alternatif aile saadetli dinlenceli sportif izlence olmus olur. adana'dayken boyle bir olay vardi, sanki bu aylarda falan oluyordu, sahil kentlerine bir bakin genel olarak, birinden birinde cikarmis gibi geliyor.

  • mavicorap  (07.04.16 14:59:28)
haftasonu zonguldak tarafına gidiyoruz. annene söyle siz de gelin. hem bebekli tatilde zirve yaparız :)

www.booking.com
  • babilbaligi  (07.04.16 17:13:59)