[]

Garanti sanal kart blokesi nasıl açılır

Az önce ödeme yaparken şifre ekranı gelmedi bende pencereyi kapattım tekrar denedim 15 dakika sonra tekrar deneyin dedi. Süre bittikten sonra tekrar denedim bu sefer de sürekli hata mesajı veriyor. Acil açmanın bir yolu var mı?
 
internet şubeye ya da cep şubeye girip sanal kartın limitini kontrol edin. sanal kart blokesi diye bir şey yok, garanti bankasının kart sistemine oldukça hakimim.

verilen hata mesajı nedir?
  • zwei bruste  (07.04.16 12:17:07) 
Not authenticated detail=() vendorCode= hatası veriyor.
Bundan önce 4 ayrı t.cezası ödedim. Ama o süresi geçtikten sonra deneyince bu hatayı vermeye başladı.

  • six packsiz  (07.04.16 12:39:49) 
müşteri hizmetlerini arayın onlar açar.


  • victum  (07.04.16 12:44:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.