2000 tl'ye kadar bisiklet önerisi / alırken nelere dikkat etmeli?

kullanım amacı genel olarak istanbul yolları ve sahil yolu arada da köy yollarında tur yapmak üzerine hybrid modellerden önerebileceğiniz neler var?
trekler gözüme hoş göründü merida da crossway'leri beğenmiştim ama biraz yüksek bütçeme göre. belki crossway 100. bak bunu al diyeceğiniz model önerilerinizi bekliyorum.

not: duyurunun altını üstüne getirdim eskilere bak demeyin. yeniden yakın zamanlı fikirler duymak istiyorum çünkü fiyatlar çok değişti.

Carraro sportive 227 veya muadili bir bisiklet olabilir. Şehir, cross türünde güzel Cube marka aletler var. Onlara da bakın. Değişik bir alternatif olarak cyclocross bisikletlere de bakabilirsiniz.

  • creepy  (07.04.16 13:08:07)
Hybrid değil ama şuna da bakmanızı tavsiye ederim:

www.decathlon.com.tr
  • oldboy  (07.04.16 13:38:45)