Mezuniyet balosuna damsız gitmek?

Merhaba,

Nedense ben bu konuya biraz tutucu bakıyorum. Balo dediğin şey özel bi etkinlik sonuçta. Buraya eşsiz gitmek mantıksız değil mi?

Degil bence.

Arkadas grubunla da gidersin.
  • neferkitty  (07.04.16 10:39:47 ~ 10:40:08)
Liseyse degil bence.

  • joy luck club  (07.04.16 10:40:05)
yoo ne alaka? çok da özel bir etkinlik değil maksat eğlenmek. damlı gidilmiş damsız gidilmiş ne fark eder bu kadar kasmaya gerek yok. gecenin başında herkesin elit tavırları gecenin sonunda kendini bambaşka bişeye bırakacak zaten ajshjahsaj

  • tuborg yesili  (07.04.16 10:40:21)
iyi de mezuniyet kutluyon düğüne gitmiyon. balo başlı başına saçma bana göre o ayrı. gecenın sonunda herkes çifte telli oynıcak zaten.

  • rayde  (07.04.16 10:44:19)
koy götüne filmlerden dizilerden etkilenmeyin bu kadar. zaten o gün görüştüğün tiplerin %90nı bi daha görmeyeceksin. raad ol git eğlen

  • genc irisi  (07.04.16 10:44:20)
Aksine eşli gitmek daha mantıksız. Sen mezun oluyorsun, senin eğlencen. Gösteriş yeri değil ki orası, daha sonra yanında götürdüğün kişiden ayrıldığında o mezuniyeti bile hatırlamak istemiyorsun fotoğraflara da bakamıyorsun. Halbuki hatırlanıp ne içmiştik ya diye gülünesi bir gün oluyor.

  • Gingko  (07.04.16 10:47:06)
Cv'mi yazayım.
2004 bir tıp fakültesinin balosu
2005 arkeoloji balosu
2006 diş hekimliği balosu
2007 baloya neyin gitmedim
2008 sosyoloji
2009 japon dili
2010 evdeydim
2011 deli gibi çalışıyordum
2012 tıp balosu
....

nerede balo var beni dam olarak davet ettiler.her seferinde bunun saçma olduğunu söyledim, gidip herkesle goygoy yapıp gecenin sonunda sarhoş taşıdım.
Eşsiz gidilir miydi? Evet herkes eşsiz gelse gene de acayip bir şey olmazdı gayet normal olurdu. Eşli gelenler de aslında bunun dönemdaşlarıyla beraber mezuniyetlerini kutlamak için yaptıkları bir şey olduğunu unutup sevgililerine bak buradan mezun oldum şunu da tanırdım şununla bozuştum, şu kız mal, şu çocuk yakışıklı mal vb diyor.

Damlı da gidilir damsız da ben olsam yanımda kimse olmadan giderim.
  • kalemdefter  (07.04.16 10:51:11)
Arkadaş grubumla gidicem ben de bu sene. Benim zaten damım yok ama kızlar da sevgililerini getirmeyecek. Beraber mezun oluyoruz sevgililerin ne işi varmış.

  • jazzabel  (07.04.16 11:23:30)
kendi kendine çalışıp mezun oldun kendini kutlamaya gidiyosun başkasına gerek yok bence. bölümden falan sevgilin varsa olur da okul dışından birini mezuniyete götürmek pek de gerekli bir şey değil.

  • freya  (07.04.16 11:41:57)
bana kalırsa mezuniyet balosunun kendisi çok saçma. hiç gitme.

  • dead and broken  (07.04.16 11:47:18)
bence kesinlikle eşle gidilmesi gerektiğini düşünmek mantıksız. biz kalabalık bir arkadaş grubu ile gitmiştik ve hayvan gibi de eğlendik.

  • köstebek kurabiye  (07.04.16 12:05:21)