[]

Vatandaşlık Bilgisi Sızıntısı

Vatandaşlık Bilgisi Sızıntısı varmış. millet bi siteden kendi bilgilerini vs buluyormuş. nerden bakıyorsunuz buna? hangi siteden?
 
thanksgiving.who.ec


  • elorelia  (06.04.16 11:34:57) 
ben siteye giremiyorum neden acaba?


  • Kresto  (06.04.16 11:39:23) 
@Cesario 91 doğumlu bizim elemanın bilgileri çıktı.

@Kresto siteye Türkiye'den erişim engellendi.
  • teknikekip  (06.04.16 11:49:47) 
Dedikodulara ve benim de kişisel olarak yaptığım bir denemeye dayanarak: bu veriler 2010 yıl seçmen listesinin verileri. Yani öyle 90 öncesiymiş, 96 sonrasıymış gibi bir durum söz konusu değil. Özellikle o yıl seçime girecek diye belirlenmiş kişiler var. 50 yaşında insan da var, 20 yaşında insan da var.

Ayrıca thanksgibing'teki arkadaşın yaptığı bu veri tabanını arama özelliği olan bir arayüz geliştirmesi. Azıcık araştırıp veri tabanını kendi bilgisayarınızda da açabilir, arama yapabilirsiniz.

Kişisel önerim çok şey yapmamanız. gg.
  • quanche  (06.04.16 11:58:54) 
bakandaki rahatlığa hastayım. korkulucak bişe yokmuş eski bilgiymiş. her 6 yılda bir kimlik no mu değiştiriyoruz biz? haberim mi yok? sitede çıkan sonucun hepsi doğru ev adresime kadar. amk zaten azınlığız diye yeri geliyo tacize maruz kalıyosun yeri geliyo kapını işaretliyolar. hiç korkulucak bişe yok ya bakanım senin zaten sülalen raad.


  • KidLazer  (06.04.16 13:00:46) 
kendiminkini kontrol ettim. 2007 yılından önce oturduğum evin adresi görünüyor. 2010 yılından daha eski yani.


  • cedrus deodara  (06.04.16 13:07:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.