Kaş piercingi

Selamlar, bin yıldır falan aklıma bu piercing, ama bir türlü cesaret edemedim. Okurken yaptırsam iyiydi de, yaş oldu 24, iş güç var, ciddiyetli ortamlara girmem lazım sık sık. Çok mu ergence olur? İstiyosan yaptır millet ne der diye düşünme derseniz haklısınız da, kulağıma yaptırıp heves mi alsam acaba?

Fikirleriniz önemli, teşekkür ederim.

tragusa yaptır ben çok severek kullanıyorum

  • shotgunwoman  (05.04.16 22:32:30)
lüzum yok

  • naberabi  (05.04.16 22:35:16)
Yaptirma bence sektorune bagli olarak is hayatinda sacma durabilir. Piercing olmaz d9vme olir o da olumlu

  • condom kurşunu  (05.04.16 23:00:01)
ben de buna paralel sorayim. bilek kisimlarina medical yapiliyormus sanirim. mr'da sıkınti cikartir ?

  • evimin paspasi  (05.04.16 23:01:22)
@shotgunwoman bence o da çok güzel ama acımıyor mu? :((

  • malwethiel  (05.04.16 23:20:01)
şöyle diyim benim normal kulak memesindeki delikler daha çok acıdı. yapanın eli çok hafifti şansıma. ankaradaysan tavsiye edebilirim

  • shotgunwoman  (05.04.16 23:29:44)
bende var kaş piercingi hiç hissetmiyorsun bile. ben artık alıştım iş mülakatına felan giderken çıkarıyorum, sonra takıyorum kapandıysa kendim deliyorum felan ama sen yapma bunları ben alışkın olduğum için yapıyorum :D

  • masa penisi  (05.04.16 23:31:44 ~ 23:32:38)
Ankara'da değilim ama araştırayım ben o zaman, herkese tekrar teşekkürler.

  • malwethiel  (05.04.16 23:40:30)