[]

Esenboğadan HSYK (Kız Yurdu) bölgesine ulaşım?

Arkadaşlar soru yukarıda. Mesafe baya bir uzun ve taksi tuzlu olacak. Ego,Havaş vb hangisi uygunsa nasıl gidebilirim? Biraz acil. Teşekkürler.
 
belko air var havaalanında ona binip aşti'de ineceksiniz. aşti'nin içine girip bir üst kata çıkıp karşıya geçin, oradan geçen her minibüs önünden geçer.
eşyam fazla minibüs olmaz dersen aşti'de inince taksiye bin. yakın gideceğin yer, taksici dolandırmazsa 10 lira yazar.

  • cekilmis gayfe  (05.04.16 21:45:43) 
Belko air HSYK önünden geçiyor hocam


  • tolgan  (05.04.16 22:28:07) 
geçer de durmaz. ankamall önünde duruyor, orada insen daha mantıklı aslında. hiç yürümeden minibüs veya taksiyle ulaşırsın.


  • cekilmis gayfe  (05.04.16 22:34:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.