[]

Amazon Siparişim (balıklama daldım)

Amazon'dan ayrı ayrı bir kulaklık bir de mikrofon siparişi verdim. Son ekrana kadar gelebildim siparişte (aslında yanlışlıkla verdim ilk siparişi sonra battı balık yan gider diyerek ikinci siparişi de verdim)

Kulaklık kargo dahil toplam 55 dolar.
Mikrofon kargo dahil toplam 75 dolar.

Ayrı ayrı sipariş verdiğim için o vergi şeysini eklemedi. Sadece ürün + kargo ücreti.


Şimdi benim merak ettiğim herhangi bir vergi öder miyim esktradan? Yoksa siparişleri iptal edeceğim.

takılma durumu vs. ya da başka bir sorun ile karşılaşır mıyım?

 
Ekstra bir şey ödemezsin. takılma durumu da olmaz.


  • naberabi  (05.04.16 12:55:53) 
gümrük işini amazon hallediyor zaten. sen uğraşmıyorsun.


  • kyha  (05.04.16 13:21:14 ~ 13:21:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.