elektro şok aleti

anlayanlar şu ürüne bakabilir mi?

www.hepsiburada.com

sizce nasıl bu alet alınır mı? elektro şok cihazı için çok uygun fiyatı işe yaramaz mı acaba?

youtube da videosu da var:
www.youtube.com

inşallah olmaz da çok zor durumda kalırsam ısırmalı falan köpekleri kaçırmak için kullanacağım.

köpek falan kaçıramazsın bununla. sen bunla köpeğe bişey yapana kadar köpek seni ısırmış olur mantıksız bir hareket olur.

  • dodi el ford  (05.04.16 11:57:49)
  • kyha  (05.04.16 12:01:04)
ultrasonik köpek kovucu al tırrek ana silahı yerine.

  • kyha  (05.04.16 12:02:23)
kyha
onlar her köpekte işe yaramıyormuş ya çok araştırdım.

  • yue  (05.04.16 12:10:24)
dodi el ford
nasıl bir şey önerirsin bir sürü çeşit var?
şu nasıl mesela kisiselguvenlikmalzemeleri.com
ya da şu www.elektrosokaletleri.com
  • yue  (05.04.16 12:15:47 ~ 12:18:06)
ya aslında önerim köpeklerden korkmayıp üstüne yürümek falan ama hali hazırda fobik durumu olan bir insana bunu yaptırmak zor. örneğin ben arılardan çok korkuyorum siksen yürüyemem üstüne ama köpekten zerre korkmam bugüne kadar 1 köpek ısırmadı hatta sokak köpeklerine grup halindelerken saldırmışlığım vardır havlıyorlar diye, kaçmışlardı benden.
köpeklerden ciddi şekilde korkmuyorsan sokaktaki hayvanların saldırgan tavır sergilemeleri durumunda yapacağın bazı şeyler var onları okuyup öğrenebilirsin. köpeklerin sık olduğu bir nokta yolculuk ettiğin güzergahtaysa oradan geçerken uzunca bir sopa falan bulundurursan bulaşmazlar sana zaten. ne bileyim böyle yani şahsi fikrim :)

  • dodi el ford  (05.04.16 13:51:21)