[]

Zagrep havaalanından Rijeka'ya gidiş

Merhaba Arkadaşlar,

Zagrep havaalanından Rijeka'ya gidiş için önerisi olan var mı? Teşekkürler

Havaalanından günde sadece kez 1 otobüs görünüyor ama başka türlü bir gidiş var mı diye merak ediyorum.

 
Sehir merkezinden (sehirdeki otogarda ) daha cok gidis vardir kesin.


  • kuehles blondes  (04.04.16 18:59:01) 
havalimanı zaten 10km bir şey merkeze, mezden de çok sık var otobüs.
www.buscroatia.com

  • VickVickyVale  (04.04.16 19:06:20) 
valla süper oldu :) çok teşekkür ederim

peki merkezdeki otobüs durağının nerede olduğunu bilir misiniz?
  • dengelisiz  (04.04.16 19:08:49) 
tren istasyonuna yürüyerek 15dk, ama zaten havalimanından direkt oraya gidersin.


  • VickVickyVale  (04.04.16 19:12:11) 
bir foto ekledim bakar mısınız. havaalanı otobüsünden inip buraya geleceğim değil mi? indikten sonra buraya geliş yakın mı?


  • dengelisiz  (04.04.16 19:40:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.