Kadıköy moda

Şuan Kadıköy Moda dayım. İstanbul'u hiç bilmem. Ortaköy'e Nasıl giderim? Ayrıca akşam 8 de Sabiha Gökmen'de olmam lazım.??? Nediyonsunuz? Yetişirmiyim naparım hiç gitmiyim mi Ortaköy'e ??

Hiç şansını zorlama.

  • arnold schwarzeneger  (04.04.16 15:05:59)
Valla mı :/ napiyim peki burlarda??

  • stiletto heel  (04.04.16 15:06:37)
Bence de modada kal temiz temiz. Hatta ben olsam trafige kalmadan sabiga gokcene simiden gider starbucksta dergi okuyarak vakit gecirirdim.

  • lynda.com  (04.04.16 15:07:28)
ortaköy'e neden gideceksin? gezmek için mi? ben söyleyeyim, bir bok yok. moda'da çay bahçesinde otur daha iyi. sıkılırsan barlar sokağına, bahariyeye falan git.

  • sir gawain  (04.04.16 15:07:58 ~ 15:08:32)
Evet gezmek için. Peki Kadıköy'de ne yemeliyim? Okadar kötü mü trafik şimdiden çık diyorsunuz?

  • stiletto heel  (04.04.16 15:09:46)
Ortaköye geçersen o saatte sabiha zor ya. Yani bir saat falan dolaşıp geri gelmen gerek, istiyorsan git tabii. Beşiktaş iskelesine in, vapurla beşiktaşa geç, oradan taksiye binersin. Dolaşır gelir, iskeleden havaşa binersin.

  • naberabi  (04.04.16 15:09:55)
Şimdiden çıkmana gerek yok 6:15 havaşına bin, rahat rahat yetişirsin.
Kadıköyde kalacaksan, Moda iskelesine in çay falan iç orada. Keyiflidir şimdi, hava baya güzel.

  • naberabi  (04.04.16 15:12:52)
Nerde balık yiyebilirim? Kadıköy Moda da?

  • stiletto heel  (04.04.16 15:25:34)
Balıkçı çarşısı var kadıköyde, oraya git. Kadı Nimet restaurant diye küçük yeşil bir mekan var, dışarıda masaları falan var. Baya sevilen bir yer, orada yiyebilirsin balık.
Modada balık nerede yenir ben de bilmiyorum.

  • naberabi  (04.04.16 15:32:20 ~ 15:33:38)
Moda'da balık cibalikapı da veya koço'da yenir. Bu saatte açıklar mıdır bilemem. Tuzludur fakat güzeldir.

  • otomatik jikle  (04.04.16 16:06:36)