Yunanistandan gelen mülteciler

Poltikiyatı tkaip etmemeye çalışıyorum. Hber seyretmiyorum, okumuyorum. O yzden uzağım çoğu şeyden.

EU nun verdiği ya da vereceği 3 milyon karşılığunda mı türkiye alacak tüm avrupa mültecilerini? O ülkelere çok mu geliyormuş.

O ülkedkei solclar, anarşistler filan eylem yapmıyor mu, böyle bir şeye ses çıkarıyorlar mı?

milyon değil milyar.

almanya için konuşucak olursam burda zaten her hafta mülteci karşıtı eylemler oluyor. kısacası avrupa kalifiye mülteciyi aldı gerisini bize postalıyor. bu arada demin forumda okudum mülteci diye gönderdiklerinin çoğu pakistanlı çıkmış, suriye savaşından kaçanlar değil yani. bu da avrupanın bize kazığıdır ki bize müstehaktır.
  • KidLazer  (04.04.16 15:05:38)
tüm mültecileri almayacak ama çoğu bize kalacak evet. bu arada üstteki yorumda bahsedilen pakistanlı çıkma olayı bize kakalama değil. avrupa ve türkiye suriye dışındaki ülkelerden gelenleri mülteci olarak kabul etmiyor. avrupa'da olanlar türkiye'ye yollanacak, türkiye da bu kişileri sınır dışı edecek. tabii biz nasıl sınırdışı ederiz, edebilir miyiz o ayrı konu ama anlaşma böyle.

  • of dream and drama  (04.04.16 15:20:23)
Üç ve üç toplam altı milyar dolar verecekler, vizeleri kaldırmaktan vazgeçerlerse hepsi tekrar oraya yığılır, keyifleri bilir.

  • i was made for you  (04.04.16 15:27:18)