Kazayla baba olmak

Diyelim tek gecelik bir ilişkiden bir kız sizin çocuğunuz taşıdığınız söylese ne yaparsınız ?

Battı balık yan goes diye bir daha yapardım :))

  • sherlockun kizi  (03.04.16 22:47:19)
art niyet arardim. Cocuk oyle kolay olmuyor, hamile oldugunu anlayana kadar akli nerdeydi.

  • oscar  (03.04.16 22:49:23)
Zor bir durum. Direk soyle yapardim demek yalan olur bence.

  • kareem said  (03.04.16 22:50:26)
Doğurmaya karar verilirse cocuk dogunca babalık testi isterdim.

  • delicevat  (03.04.16 23:20:58)
Delicevat +2. Benden olduğunu nereden bileyim? Bendense de yavrum için elimden geleni yapardım.

  • yirmisantim  (03.04.16 23:38:55)
Arkadaslarimdan cocuk nasil aldirilir ogrenmeye calisirim. Illa dogurucam derse destek vermeyecegimi istemedigimi benden olmadigini filan soylerim. Dogurdu diyelim babalik testi isterim. Cocuk benim degilse ne ala. Eger benimse; once agzima sicar sonra cocugun gelecegi icin somut bir adim atmaya calisirim. Cocuga zulm etmenin alemi yok.

  • allah yazdiysa bozsun  (04.04.16 00:11:13)
tek gecelik ilişki için konuşmayayım da, hani oluyor ya sevgililer birbiriyle yaşarken hatun hamile kalıyor, o varsayım altında konuşuyorum;

doğuracağım diyorsa, olm ben evlenirdim lan. kimse yazmamış ama ne bileyim, korucuyu, kollayıcı, yeri geldiği zaman avcı ve toplayıcı bir erkeğim ben. çocuğumun anasını yalnız bırakacak değilim.
  • dead and broken  (04.04.16 02:27:47)
ben bu durumda olan veya olacak kadinlara hatirlatmak istedim bu duyuru araciligiyla, baba olmayi istemeyen erkege en kisa surede ilerideki hak iddialarina engel olan belge imzalatin, yani yasal olarak babaligi reddetsin, cocugunuza en buyuk iyiligi yapmis olursunuz, ona dair alinabilecek herhangi bir kararda soz hakki olmaz, kafaniz rahat olur. misal ileride cocugunuzun maddi durumu iyi olursa sirf biyolojik babasi diye cocugu rahatsiz edip para tirtiklamasin.

  • mavicorap  (04.04.16 06:31:24)
mavicorap +1

  • yue  (04.04.16 08:45:55)
ister 1, ister 10, ister 100 gece fark etmez. Yaptığınız işin sorumluluğunu almanız lazım. Her türlü...

O çocuğun sizden olduğundan emin olduktan sonra, tüm ihtiyaçlarını gidermeniz, annesini mutlu etmeniz lazım...
  • kartallar yuksek ucar  (04.04.16 09:56:11 ~ 09:57:07)
Kazayla baba olunmaz. Tedbirli olacaksın. Buna rağmen kazayla baba olduğunu öğreniyorsan inan bana o kaza değildir, tuzaktır. Ona göre muamele etmek gerekir.

  • adilisik  (04.04.16 23:15:02)
Aklıma Cem Yılmaz geldi. O evlendi :)

  • shadowcat  (04.04.16 23:22:52)
@adilisik +1

  • victum  (04.04.16 23:26:05)
Tek gecelik ilişkide kazayla baba olunmaz, tek gecelik ilişkide kazayla kadın hamile kalabilir.
Kimse tek gecelik ilişkiye girdiği insanla çocuk yapmanın peşinde olmaz diye tahmin ediyorum. Bu durumda erkek, çocuk istemediğini açıkça belirttiği halde kadın kürtaj yaptırmayı değil çocuğu doğurmayı seçiyorsa, bu onun kararı, dolayısıyla onun sorumluluğudur bence.

  • naberabi  (04.04.16 23:34:14)