[]

istanbul üniversitesine pazar günü ailem ile girebilir miyim?

sb.

merkez kampüse girebilir miyiz, il dışından geliyorlar.


 
İÜ kendi öğrencisini bile almıyor yeri geliyor. Zor girersiniz bence.

Ahaha bana tik yok mu çok üzüldüm :(
  • an engineer  (03.04.16 12:41:41 ~ 14:11:10) 
Neden kampuse gireceginiz onemli. Kaldi ki bi kac yil once baska kampusten ogrencileri bile almiyolardi. Mantikli bi aciklamaniz varsa olabilir. Ben avcilar kampuse ailemi sokmustum ama bi etkinligimiz vardi mesela. Bunun gibi.


  • rayde  (03.04.16 13:02:42) 
Itfaiye kulesini gezecegiz diyebilirsiniz.


  • evrim halkasi  (03.04.16 13:06:28) 
Ailem şehir dışından geldi, okuduğum yeri görmek istiyorlar, merak ediyorlar dersen alırlar bence. Ya da bir etkinlik bul, ona katılacağız de.


  • birşeylersoracağım  (03.04.16 13:14:49) 
Rica ederseniz sokabilirler, ben bir kaç kere kardeşimi ve kuzenimi öyle sokmuştum. Ancak son zamanlarda biraz daha fazla güvenlik önlemi almaya başladılar o nedenle bilemiyorum. Ana kapıdakiler sokmazlarsa, esnaf hastanesi tarafındakilere de sorup şansınızı denersiniz, fikrimce sorun etmezler.


  • 1a2b3c4d  (03.04.16 13:31:14) 
yurtdisinda yasiyorum. 2 yaz once kiz arkadasimla (yabanci)gelmistim, kiz arkadasima mezun oldugum yeri gostermek istiyorum diyince izin vermislerdi.el yuz duzgun olduktan sonra sikinti yaratcaklarini sanmiyorum. 22-23 yasinda insanlar olarak gidilirse almazlar bence sadece. aileyi sokarlar


  • no christ requires  (03.04.16 14:28:36 ~ 14:29:31) 
an engineer da doğru söylemiş. bize bile bazen sorun çıkardıkları oluyor. sadece işine gelenleri tikliyorsan, girebilirsin kanka sana ve ailene serbest.


  • ruhen hastayim ben  (03.04.16 14:45:07) 
içeri girdik. tüm olay diyaloga hakim olup karşı tarafa bir şey söyletmemek.


  • chess.is.my.life  (06.04.16 14:11:37) 
istanbul üniversitesinin güvenlikleri şu kolu çekerek oynanan makinalar var ya kumarhanelerde, onlar gibi. size jackpot denk gelmiş yani.
beni öğrenciyken salak saçma şeylerden kaç kez almadılar içeri bilmiyorum.

  • naberabi  (06.04.16 14:14:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.