İngilizce yemek tarfini Türkçe'ye çevirmece.

Merhabalar

Bana şu cümleleri Türkçeye çevirebilir misiniz?

While sauce is simmiring, place eggplants in a bowl with the 2 tablespoons of olive oil, toss until the eggplant cubes are well coated. Transfer the eggplants to a large sized oven-proof pan and spread out in to one layer. Roast in the oven for about 15 minutes or until browned slightly.

Remove the pan from the oven. Place the roasted eggplants in the baking dish, spread tomato sauce evenly to cover the eggplants.

Bake uncovered for 20-30 minutes, until golden brown and bubbly. Remove from oven

Serve cold and sprinkle with fresh parsley before serving

baktım kimse çevirmemiş, elimden geldiğince çevireyim dedim :)

sos kaynarken, iki yemek kaşığı zeytinyağını kasedeki patlıcan küpleri tamamen bulanana kadar dağıtın. ardından patlıcanları genişçe bir tavaya/kaba (ısıya dayaanıklı olacak kimi kaynaklarda tava kimi kaynaklarda tabak olarak geçiyor bu kelime, siz google'a oven-proof yazın en iyisi görsellerden çıkarın ne kullanılacağını :)) serpiştirin.
yaklaşık 15 dakika, kızarıncaya kadar fırında kızartın.

tavayı/kabı fırından alın. pişirme kabına kavrulmuş patlıcanı yerleştirin ve domates sosunu patlıcanların üzerine eşit biçimde dökerek dağıtın.

sonra üstü açık olacak şekilde kızarıp kabarcıklı bir hal alana kadar 20-30 dakika pişirin.

servisten hemen önce üzerine taze maydonos serpiştirin, soğuk servis edilir.
  • dirty pussy and cock  (02.04.16 21:22:28 ~ 23:30:47)