Kiz arkadasa hediye

Kupa, sal gibi. Ufak boyle. Ucuz, cunku henuz param yok. Uzun zamandir bi hediye alamadim. Soyle max 15 liraya kadar hani. Avm den alirim ne bileyim, internetten olur. Kargo bedavali. Ne alsam. Bi fikir bi link verin.

Kitap alsana.avmden d&r dan falan cok tatli kupalar falan da bulursun.internetle ugrasma bence

  • aquarium  (02.04.16 18:17:50)
küpe al küpe. kaç gündür küpe istiyorum. söylenmiyo ki :(

  • noisette  (02.04.16 18:27:20)
Zevkliysen taki aksesuar falan al bence.degilsen alip da takmak zorunda birakma.

  • aquarium  (02.04.16 18:31:31)
Şehir İstanbul'sa Kadıköy'de The Company mağazası tam da böyle şeyler için var. İçinde ucuzdan pahalıya ve tamamen östrojene hitap eden eşyalar var. Web sitesi de var ama ürünlerin fotoğrafları burada dandik biraz.
www.thecompany.com.tr

Örneğin, şu baykuşlu fincan seti 15 TL'ye düşmüş ve çok şirin.
www.thecompany.com.tr
  • aychovsky  (02.04.16 18:32:44 ~ 18:33:45)
kitap alacaksan asıl internetten al. her zaman 4 5 lira daha ucuz olur. ama kız arkadaşın ayda yılda bir eline kitap alan sadece popüler kitapları okuyan bir tipse bulaşma hiç kitap hediyesine. six mağazasından küpe al.

  • ruhen hastayim ben  (02.04.16 18:44:25)
Makyaj malzemesi olabilir. Ne biliyim watsons gratis gibi yerderden far paleti, allık fırçası, makyaj süngeri vs alabilirsin. Mesela pastelin nude isimli far paketi var fiyatı tam aklımda değil ona bir bak o pahalıysa o renklerin içinde olduğu (çünkü günlük kullanıma uygun renkler) far paleti alabilirsin.

  • powerpufgirl  (02.04.16 19:35:20)
Arkadaslarcok sagolun.

Hala daha onerilerinizi bekliyorum. Yazin lutfen.
  • brad pitt  (02.04.16 19:48:47)
n11'de N0481GN Yeşil Renkli Kolye 27,99 TL yerine 17,99 TL
urun.n11.com

?
  • brad pitt  (02.04.16 20:27:00)
Bence o yesil kolye kotu. Ama @burchak in onerdigi kupeler hosmus.

  • aquarium  (02.04.16 21:10:42)
Aklıma gelenler: kitap, not defteri, şık bir termos, versatil kalem. Dolma daha iyi olur ama biraz pahalı olabilir.

  • pike  (02.04.16 22:25:28)