ingilizce ders ücreti

merhaba sevgili arkadaşlar,

şimdi ben kuzenim ve eşine ingilizce dersi veriyorum haftada iki gün akşamları bir-bir buçuk saat gibi.

bu insanlar da gayet 39-40 yaşında çalışan insanlar bu arada.

dün bana ders ücretini öğrenmek için mail atmışlar ama ne desem bilemedim. piyasanın durumunu da bilmiyorum hiç.

kuzen kontenjanından güzel bi fiyat veriyim, emeğim karşılıksız kalmasın ama fahiş de olmasın istiyorum ama ne desem bilemedim.

60 civarı diyodum ben ama öneri de almak isterim

çünkü yine tanıdık birinin 9 yaşındaki çocuğunun bi dersine 100 tl alıyodum. gerçi bu fiyatı da ben belirlememiştim.

neyse öyle yani, önerilerinizi bekliyorum

İngilizce icin saati 30 ya da 40 olabilir. Özelders sitelerinde ortalama bu.

  • burchak  (01.04.16 14:59:34)
bi dersine 100 mü yuhh arkadaş literatürü sen mi yazdın yoksa?

biz apartman da çocuklara saati 35 liradan anlatıoduk mat, fizik.

bizim piyasamız 50 en azından onu demiş olayım.
  • abyuksuet  (01.04.16 15:05:40)
ilişkiniz nasıl bilemeyiz tabi ama ben olsam barter usulü birşeyler ayarlamaya çalışırdım para alıp vermektense.

  • acan99670  (01.04.16 15:13:05)
@abyuksuet zaten yol param 15 tl yi falan buluyordu o durumda. ayrıca ders sarktığı ve tanıdık olduğu için de bazen 3 saatim falan orda geçiyodu. bi de çok uğraşması zor bi çocuk. yoksa 60 dk ders 100 tl değildi yani o durum :D

  • mushtopus  (01.04.16 15:13:58)
:)

60 standart o zaman.

yol parasız ttabii.

onlar şımarmazda hem.

allah kolaylık versin.
  • abyuksuet  (01.04.16 15:21:49)
tam bi saat çalışıyosan 60 falan iyi de, yine 2-3 saat geçiriyosan 100 bence.
ben iki kişiye ders başı 100 veriyorum, ama bazen 2 bazen 4 saat oluyor ders vaktimize göre.

  • freya  (01.04.16 15:23:34)
saatlik (50dk) 60 lira istenir, normaldir. ama bence minimumu 100 olmalı. 30 40tl fiyat verenlere de itibar etmeyin piyasaya bakarken.

  • klassno  (01.04.16 15:33:30)
Ben iki yıl önce mühendislik öğrencisi olarak lise matematik ve ingilizce dersi veriyordum 60 tl'ye, kuzen kontenjanı falan derken 60 tl iyi gibi.

  • chicha  (01.04.16 15:39:01)