[]

vous vous imaginez comment dans dix ans?

kendinizi on yıl sonra nerede ne iş yapıyor nasıl görüyorsunuz şeklinde ortalama 8 cümlelik bir yazıya ihtiyacım var. umarım yardım çıkar.

23 yaşındayım, üniversite okuyorum, bunlar baz alınarak; 10 yıl sonra iyi bir iş, eş tarzında bir yazıya ihtiyacım var.

edit:
10 yıl sonra, 33 yaşında olacağım. Bir iş sahibi ve bir eş sahibi olacağım. 2 tane çocuğum olacak. Bir evim ve bir arabam olacak.

Gelecekte daha mutlu ve daha özgür olacağıma inanıyorum.

 
Önce bir zahmet Türkçesini yaz, sonra çevirisini iste.


  • sen git ben geliyorum  (01.04.16 11:54:21) 
Mobilim edit'leyemiyorum: Yani istediğin yazının Türkçesini. Başlığın değil.


  • sen git ben geliyorum  (01.04.16 11:55:16) 
Senin için senaryo mu yazalım. Adama uygun bi de cümle üreticez he. Bari türkçesini yazsaydın. Kolaycılığa bak


  • i ve been mistreated  (01.04.16 12:01:42) 
Dans dix ans, je vais avoir 33 ans. Je vais avoir un travail et je vais me marier. Je vais avoir deux enfants. Je vais avoir une maison et une voiture.


  • i ve been mistreated  (01.04.16 12:05:07) 
Je crois que je serai plus heureux et plus libre dans l'avénir.


  • i ve been mistreated  (01.04.16 12:07:07) 
Editleyemiyorum, avenir'de aksan yok.


  • i ve been mistreated  (01.04.16 12:10:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.