İşsizlik maaşı alan var mı?

Sorum şu bir altı ay kadar daha yatacak bu maaş bana ama ben şu an yurt dışındayım üç aylık periyotlar halinde geleyim diyorum türkiyeye çünkü emin olmamakla birlikte ptt de bir kadın bana üç ay sonra almazsanız geri iade ediliyor dedi. Kimisi altı ay diyor.Bu konu hakkında ciddi bilgisi olan var mı acaba?

3 ay bile degil. ay ay cekmen lazim. hatta her ayin 10'una mi 12'sine mi ne belli bir taihe kadar cekmen lazim. yoksa yaniyor. bir sonraki aya devretmiyor. ben de yurtdisinda yasiyorum. babama noterden vekaletname verdim her ayin basinda gidip cekiyor.

  • ezeriko  (31.03.16 14:56:54)
Ben iki ayı birleştirip almıştım, sorun olmamıştı.

  • arockm  (31.03.16 15:18:32)
Üç ay çekmedim bişey olmadı. Altı ay aldım maaş aldım sadece iki kere çektim. Üç aydan fazla kalınca ne olur bilemem.

  • Neyazayım  (31.03.16 22:26:08)
Hangi tarihlerde aldınız o lazım bana herkes bişi diyor çünkü

  • rhoda  (01.04.16 10:09:17)
hazirandan bu yana babam aliyor vekaletnameyle. 10 ay baglanmisti. demek ki mart itibariyle bitmis oldu :(

  • ezeriko  (01.04.16 11:22:14 ~ 11:23:26)