bu macbook fiyatları ne ya?

emekter 2010 macbook'umun fanı bozuldu. yoksa i7 2,4 ghz(ilk nesil), 8 gb de ram var. gül gibi geçiniyorduk.

yeni mbp fiyatlarına bakayım dedim 15", 8 bine yakın. cidden satabiliyorlar mı bu fiyata? üstelik kağıt üstünde günlük işleri yaparken eski modelleri öyle ahım şahım geçmemelerine rağmen.

neyse asıl soru; tr klavyeli ve ucuz mbp nereden bulunur? 2010 gibi ram, ssd falan takamıyoruz artık, o yüzden futureproof olması önemli baya. eğitim indirimiyle bile bu parayı vermem mümkün değil.

danke.

İkinci el kovala.

  • alperz  (31.03.16 12:52:08)
Ben Apple'da 5500 olan 13" MBP'yi Vatan'dan 4600'e almıştım. Early 2015'leri eritiyorlardı en son, bir oraya bakmanı öneririm.

  • polifonik osuruk  (31.03.16 12:52:14)
Peynir ekmek gibi satılıyor. Şirketlerde falan da epey kullanılmaya başlandı artık.

  • roket adam  (31.03.16 13:16:07)
Macbook air bak 3000 küsüre? Gerçi ekranları prolar kadar iyi değil ama yine de hız, taşınabilirlik, batarya ömrü olarak falan fazlasıyla iyi.

Üstteki arkadaşın dediği gibi eski model macbook pro ucuza bulursan onu da düşünebilirsin. (hoş eskiden 3400 lira olanlar artık 4400-5000 lira galiba. Yazık ya)
  • rodriguez2  (31.03.16 13:30:52)
13'' alabilirsin uygun fiyata. uygun fiyat dediğim de 4000'den yukarı yalnız. yeni alacağına emektarın fanını yaptır?

  • himmet dayi  (31.03.16 13:34:49)
valla bir tane yarım yamalak 2010 vardı onun fanını taktım cillop gibi oldu :)

yalnız işte 16 gb ram, retina ekran, force touch, klavye tuş mekanizması olayları yok. air alsam değişim süresi daha kısa olacak. pro iyi gibi ama çok pahalı.

neyse bununla devam yola sanırım :))
  • passion rules the game  (31.03.16 13:39:19)
16 GB'a gerek yok. 8 yeterli. Retina önemli ona bir şey diyemem. Force touch o kadar ahım şahım bir şey değil.

  • himmet dayi  (31.03.16 14:06:34)
amerikaya gidecek olan birinden iste. duyuru açıp sorabilirsin.
macbook yerine yeni dell xps leri incele.

  • sttc  (31.03.16 22:03:24)