işe giriş evraklarında psikiyatr

da var. onun da onayı lazım. yalnız ben antidepresan falan yazdırıp alıyodum asm'den.

1: görür mü özel hastanedeki psikiyatr.
2: görürse not düşer mi
3: bu işe girişte sıkıntı yaratır mı
4: görmezse ben konusunu açmıyim dimi.

all my best

siz bir şey yazmayınca ben de tırstım tabi ciddi ciddi.

  • brad pitt  (30.03.16 22:45:54)
kesin bilgisi olan arkadaşlardan da cevap gelirse sevinirim.

  • brad pitt  (30.03.16 23:11:46)
işi ve konuyu bilmeden bir insanın nasıl bir kesin bilgisi olabilir ki :)

  • cursor  (30.03.16 23:16:07)
iş bilgisayar üzerine. konu da psikolojik destek amaçlı antidepresan kullanımı var.

  • brad pitt  (30.03.16 23:20:42)
Bence göremezler. Bir de iş başvurusuysa hiç bakmıyorlar bile. Ben de bu gün rapor çıkarttım özelden, monosit baya yüksek olmasına karşın doktor hiç bakmadı bile. Yine de şüphe kalmasın dersen E nabız da hasta bilgilerini doktorların görmesini engelleyen bir bölüm var. Onu aktif hale getirisen muhtemelen göremezler.

  • captain knuckles  (30.03.16 23:29:42)