Iphone 3S'te Itunes hatası

arkadaşlar telefonum bozuldu arkadaşımdan emaneten bir iphone 3s aldım. arkadaşımdayken gayet normal açılan çalışan bu makine ben eve getirip şarj ettikten sonra bir garipleşti.

Şimdi açma tuşuna basıyorum elma amblemi çıkıyor ondan hemen sonra bir kablo işaretiyle birlikte İtunes yazısı çıkıyor ve bir süre sonra telefon kendiliğinden kapanıyor. Hiç başınıza böyle bir şey geldi mi ? İşin kötüsü telefonu ben bozmuşum gibi oldu şimdi :/

bozulmadi. telefonu bilgisayara baglayin, itunes gerekli yonlendirmeyi yapacaktir :)

  • fakyoras  (30.03.16 21:53:30 ~ 21:53:54)
Telefon kapandı anladığım kadarıyla bu logo meselesinde takılmadan önce.

Eğer telefon yurtdışından geldiyse çözüm biraz karışık olabilir. Türkiye'de bir operatörden alındıysa iTunes işini görür gibi.
  • an engineer  (30.03.16 22:06:44)
Bahsettiğin cihaz 3GS ise 3GS'lerin bazılarında tethered jailbreak diye bir hadise vardı. Jailbreak yaptıktan sonra telefonu kapatmamak, şarjı biterse tekrar jailbreak yapmak gerekiyordu. Öyle bir durum varsa sahibi biliyordur zaten.

  • zombi  (31.03.16 09:51:22)