Beni başka bir yerde gördüklerini iddia ediyorlar,bu ne demek?

Arkadaşım beni kartal da gördüğünü,üzerimde montum olduğunu söylüyor...Baya baya ben olduğumu iddia ediyor. Böyle bir şey fizikte veya tasavvufta mümkün mü?
Bir iş merkezinin önündeymişim,iş için ordaydın adeta diyor..Şu ara da bi iş kurma peşindeyim...
Sonra da takıldık birbirimize,bu bi işaret mi -işten vazgeçmemeliyim der gibi..

bu benzetme demek.
O kadar emindiyse gidip konuşsaymış.Pardon da yaş kaç çocukca geldi bu muhabbet ?

  • Esinsin  (30.03.16 16:52:28)
bence uyar, fazla içmesin

  • animalman  (30.03.16 16:52:52)
insanlar çift yaratılmıştır diyorum. konu kilit dağılabiliriz. :)

  • kakao  (30.03.16 17:02:12)
ya komik geldiğini biliyorum,ben de aynı kafadayım...minibüsten inemedim,çok kalabalıktı hemen hareket etti diyor..benzetmedim sendin diyor

  • gadlemler  (30.03.16 17:07:52)
mesih olduğunun işareti bu. hasan mezarcı'yı araştır.

  • diffarensiyel  (30.03.16 17:12:02)
emnıyet-fatıh ın oralarda bı mahalle var. orda oturmadıgım halde ne zaman ordan gecsem herkes halımı hatrımı soruyo yürüyemiyorum. Benzerliktır o

  • giggs  (30.03.16 17:14:00)
Tasavvufta mümkündür. evliyalar için geçerlidir bildigim kadariyla. normal insanlar icin durum nedir tam olarak bilmiyorum.
buna tayyı mekan denir.

  • 1adam  (30.03.16 17:38:48 ~ 17:39:52)
bi grup arkadaşım beni kafede otururken gördüklerinin hatta resmimi çektiklerini söylediler. öyle böyle benzemiyordu hakaten, kolunda bilekliği olmasa ikna edemeyecektim. sonra bi tür oyuna dönüştü, benzerlerimizi bulacaz diye dolandık ortalıkta, tabi pek b'şey bulamadk cıvıttık sonradan. siz yine doğru olanı yapın önemli kararları teknik parametrelerle analiz edin bence.

  • kaichi  (30.03.16 17:48:50)