İşyeri için tv önerisi ?

Selamlar.

İşyerim için şu tvyi almayı düşünüyorum.

urun.gittigidiyor.com

Bu tv monitör tv midir ? Monitör tv olsa normal tvye nazaran dezavantajı var mıdır?

Misal şu linktekinde
urun.gittigidiyor.com

Aynı ürün gibi ama burada monitör tv diye yazıyor. O zaman ilk verdiğim linkteki monitör tv değil midir ? Bunu özellikle sormamın sebebi internette bazı arkadaşların monitör tvlerin normal tvlere göre daha az performans sergilediği ile ilgili açıklamaları.

Ürün performansı sizin performansı nasıl tanımladığınız ile alakalıdır mesela smart tv özelliği sizin için bir performans kriteriyse düşük performanslı olur monitör tvler. Dezavantaj sayılmaz bence günümüzde fakat anten girişi yoktur monitör TV'lerde.

  • gozu acik sevisen yahudi  (30.03.16 12:41:41)
ikisinin de açıklamalarında anten ve scart girişi olmadığı ve smart tv olmadığı yazıyor, yani ikisi de söylemiş monitör olduğunu.
ben evde lg42nb5xx serisi smart monitör kullanıyorum, performansında bir fark yok tv olanlara göre. işlemcileri ve bellekleri pek farklı değil, sadece tv (dvb-s2&dvb-t2 vb.) tunerleri ekleniyor tv olana.

  • gkhncnzdgn  (30.03.16 13:42:28)