Uçuruldum xd

Sozlugu elestirdigim icin ucurulmus bulunmaktayim :D yorumlari alayim

hocam.. geçmiş olsun.

  • rajaz  (30.03.16 12:11:30)
Bilseydim satardim ya. Nick altim da temizdi. Neyse allahtan nickim kotuydu simdi bekle 1 sene

  • yamuklu sucurta  (30.03.16 12:12:12)
(bkz: shit happens)

  • nathanieltroy  (30.03.16 12:12:33)
Herhalde salt eleştiri yüzünden değildir? Küfür, hakaret olarak algılanabilecek bir şey yazdın mı? Öbür türlüyse allah belalarını versin. Beddua suç değil zaten.

  • i ve been mistreated  (30.03.16 12:12:48)
hayırlısı pampa. sen zaten bekliyordun.

  • all girls dream  (30.03.16 12:14:27)
Ahahaha yok be kufur etmedim. Entrylerimize reklam aliyoruz kampanyasi baslattim. Sozlugu yenilerken surekli 'baharin geldiginin anlasildigi an' gibi bir baslik gelip duruyordu. Bende imam osurursa cemaat sicar diyerek kampanya baslattim. Ucuruldum

  • yamuklu sucurta  (30.03.16 12:14:32)
ışık hızınla nasıl uçurdular onu anlamadım:)

  • all girls dream  (30.03.16 12:16:03)
Neyse bi kac aya kalmaz araniza katilirim. En cok da duyuruya girememek koyacak be. Sozluk zaten umrumda degildi de iste

  • yamuklu sucurta  (30.03.16 12:17:24)
nası giriyon buraya

  • masa penisi  (30.03.16 12:20:04)
Normalde bu tür bilgiler verilmiyor ama örnek olması açısından belirteyim; sizi ben uçurdum. Nedeni, çöp içerik üretmeniz. Onun dışında, sizin sözlük üstünden ticari olarak herhangi bir girişimde bulunmanız; yani reklam almanız yasak. Sözlükte yapılan işlemlerin (Uçurulma gibi) büyük bir kısmı bununla ilgili oluyor. Sözlük böyle bir şey yapabilir ama siz yapamazsınız. Bu çok net bir kuraldır ama dediğim gibi; uçma nedeniniz böyle bir girişimde bulunmanız değil çöp içerik üretmeniz.

  • syd  (30.03.16 12:21:15)
Buradaki oturumu kapatmadim henuz oyle giriyorum. En fazla 1 gun girerim burayada

  • yamuklu sucurta  (30.03.16 12:21:52)
Haaa hemen nasil uctugum belli oldu tabi ya burada yazmasaydim keske oyle :D neyse syd sende haklisin sonucta ne denilebilir ki

  • yamuklu sucurta  (30.03.16 12:23:21)
"uçma nedeniniz böyle bir girişimde bulunmanız değil çöp içerik üretmeniz"
binlerce çöp içerik varken bizim oğlana patlamış piyango. yersen ;)

  • Kovacic  (30.03.16 12:26:48)
Sacma sapan biryerde vakit gecirmeyeceksin artik, bu iyi bir sey.

  • stavro  (30.03.16 12:30:19)
senin adına üzülmüş olsam da bu kötü nicki görmeyeceğim için sevinçliyim :)
çöp içerik üreten uçuruluyorsa milyonlarca çöp entry yi kim giriyor acaba?

  • cekilmis gayfe  (30.03.16 12:49:45)
Ahahaha cekilmi gayfe inan o acidan ben de sevincliyim :D

  • yamuklu sucurta  (30.03.16 12:50:41)
adamın çöp anlayışına bak, şurda incelesem yazarların %90 ında çöp içerik çıkar.

  • ravenudon  (30.03.16 13:06:45)
Cop icerik temizlemek diye bir sey yok ekside.

  • stavro  (30.03.16 13:14:35)
bence yamuklu sucurta sözlüğe geri döndürülsün.

  • rapon  (30.03.16 13:17:56)
10 tane cop entrysi olan caylagi yazar yaparlarda bizide cop entry diye ucururlar. Tartismaya girmek de istemiyorum neyse haklidir beni ucursun lafim yok moderatore. Tek istegim daha adaletli davranmasi. En azindan daha okunabilir bir yer haline gelir sozluk

  • yamuklu sucurta  (30.03.16 13:18:41)
entry neydi?

  • spirit crusher  (30.03.16 13:27:07)
Entrylerimize reklam aliyoruz kampanyasi

Madem sozluge reklam almak yasak degil, madem imam osuruyor, bana da cemaatin uyesi olarak sicmak kaliyor.

eksisozluk.com bu nedir allahini seversen?
Vs.vs. gibi birseydi. Genel hatlari boyleydi ama
Madem ki ticari kazanc, madem ki cop entry buyursunlar

eksisozluk.com
  • yamuklu sucurta  (30.03.16 13:32:08)
Son yazdigima binaen;

Burada pinkylips'in ucurulmasini istedigim anlasilmasin. Kendisini birebir tanimam ama o yazarin o basligi espri maiyetli actigi asikar. Benimde o basligi acma niyetim elestiri yapmakti. Sonucta para kazanmayacagimi kim olsa anlar
  • yamuklu sucurta  (30.03.16 13:34:54)
@syd çöp içerik görmek istiyorsan debe'ye giren ve sadece bkz'dan ibaret olan entry'lere bak derim.

güya ''debe''

peh
  • drystedb efficacious  (30.03.16 13:35:07)
kardeş kız kısmının ürettiği çöp içerik uçurulmalarına sebep olmaz. duyuruda da öyle sen ben küfür etsek atılırız, biri var burada kaç kere sövdü kaç kere şikayet ettim hala yazmaya devam ediyor :)

  • cekilmis gayfe  (30.03.16 13:35:24)
ha şöyle cekilmiş kayfe, sonunda biri göte göt diyebildi. kızları kayırıyor kankiler topluluğu. whatsapp'ta falan dedikodumuzu yapıyolar bir de.

"such amateurs!"

moderasyonun temsili görüntüsü:
sciencenordic.com

halbuki ne olmalıydı?

şu olmalıydı.
d152j5tfobgaot.cloudfront.net

ya da şu.
www.returnofkings.com

yamuklu sucurta, sana gelince;

çöp entry yazma kardeş. o konuda ben de kırgınım. başkasının çöp entry ürettiği için uçurulmaması senin çöp entry üretmenin sebebi, dayanağı olamaz.
  • [silinmiş]  (30.03.16 14:11:49)
haci igrenc bir nickin vardi. cok bisi kaybetmis sayilmazsin.

  • tezek  (30.03.16 14:29:01)