Bayanlar şu çantaları satın alır mısınız ? (Capsli)

Selamlar.

Aşağıda linkini verdiğim bayan çantalarından internet üzerinden satmayı düşünüyorum. Fiyatı 60-65 tl civarı olacak. özel üretim çantalarmış ama materyalini sormayı unuttum gerçek deri mi değil mi diye.

Fikriniz nedir ? Siz olsanız alır mısınız ?

i.hizliresim.com

pahalı

  • mrvengeance  (30.03.16 00:18:30)
Bu cantalar oyle her kesimden birilerinin sevebilecegi cantalar degil. Alicilari cok spesifik oluyor. Ben sevmiyorum kullanmam almam ama sevenleri alir diye dusunuyorum.

  • yorke  (30.03.16 00:18:44)
çantalar hoş ama böyle çantalar kullanmayı 27 yaşında fln bıraktım o yüzden almazdım. ama yaşım ufak olsa alabilirdim.
ayrıca fiyatı da çok

  • sta  (30.03.16 00:19:24 ~ 00:32:24)
pahalı almazdım

  • sanguine mcqaer  (30.03.16 00:20:40)
şirin çantalar ama ben de kullanmam. fiyat da pahalı.

  • şubatsonrası  (30.03.16 00:23:40)
Yorke+1

Almam, liseli olsam belki alabilirdim.
  • neferkitty  (30.03.16 00:25:44)
Materyal suni deri. Buna benzer ikinci linktekine çok benzer bir cantam vardı.

Ancak pahalı. 50 lira olsa daha kabul edilebilir bir fiyat.
Kendi adima o fiyatta bile indirimini bekler öyle alırım :)
  • balik kraker  (30.03.16 00:29:32)
lisede falan olsam belki

  • hopp  (30.03.16 00:29:51)
Mobil edit: bu cantalarin en buyuk sorunu az gözlü olması. Öğrenciyken kitapları tasimaknicin uygun olabiliyor ama yaşla beraber çalışma hayatı da başlayınca insan çantasında çok daha minik ama kalabalık şey taşımaya başlıyor. Dolayısıyla hangar gibi bir çantada dolaşmış anahtarlikla kulakligin arasından telefonu çıkarmaya çalışmak ve bu arada rujun kapağı acilmasin diye savaş vermek yerine minik minik gözleri olan fonnksiyonel bir çanta tercih ediliyor.

  • balik kraker  (30.03.16 00:33:06)
Liseli olsam alırdım. Basit bez çantaları daha kolay satabilirsiniz bence instagramda kadıköyde çok görüyorum satan ve kullanan.

  • jazzabel  (30.03.16 00:34:54)
Ben kullanmam ama alıcısı olur kesin. Böyle renkli desenli çocuksu şeylerin seveni oluyor genelde. Instagramda görüyorum kazık kadar kadınlar mickey mouse'lu pembe ayakkabılar giyiyolar. fiyatı da bence çok pahalı değil normal, koton'da bile en uyduruk naylon çanta 50-60'tan başlıyor zaten. materyali de suni deridir, gerçek deri olsa alış fiyatının üstüne kar koyup 60'a satamazdın :)

  • ambrosia  (30.03.16 00:36:49)
Görünüşe göre ağırlıklı olarak pek beğenilmemiş :) ama asıl sorun pahalı olması gibi görünüyor. Ki internetten satılacağı için vergisi, kargosu falan derken bu fiyat anca kurtarıyor ama görünen o ki pahalı. teşekkürler.

  • Wolfware  (30.03.16 00:40:54)
hem pahalı hem çirkinler pek alıcısı çıkmaz o yüzden. ancak son fotoğraftaki kitaplar çok güzelmiş, agoranın sinemayla ilgili olan kitaplarını da bana satar mısın? onları kesinlikle alırım. +uzak

  • narudocko  (30.03.16 01:40:10)
Almam.

  • pike  (30.03.16 02:41:18)
10 yıl önce olsa çok seve seve alırdım da, şimdi kullanmıyorum bu tarz şeyler. Lise + üniversitede bir kesim müşterisi olur ama çok yavaş gider.

  • aychovsky  (30.03.16 07:31:07)
almam. iş hayatı için uygun değil, benim tarzıma da uymuyor.

  • interview with the vampire  (30.03.16 08:59:25)
gençlere hitap ettiği için pahalı gelir diye düşünüyorum fakat çantalar genç kesim için güzel bence

  • alaimisema  (30.03.16 09:07:25)
sonuncuyu alırım. (yaş 50+)

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (30.03.16 09:12:17)