Bilgisayar açtırmayacak tablet arıyorum

www.samsung.com Şunun gideri var mı? Kaç sene daha kullanılır?

bilgisayar açtırmayacak tablet olmaz, olsa olsa ultrabook falan olur.
tabletle bilgisayarı aynı kefeye koymayalım lütfen.

  • metket  (29.03.16 23:48:36)
bilgisayarı ne için kullanıyorsun?

  • sta  (30.03.16 00:21:41)
aynı maksatla samsung tab a aldım, bir bt klavye ile 3 aydır bilgisayar açmıyorum. mümkünse kalemli tablet seç; not alırken falan acayip işe yarıyor.

  • babilbaligi  (30.03.16 06:59:43)
@sta İş için. İşim dışındaki ıvır zıvır için kullanmak istemiyorum artık

  • razvan rat  (30.03.16 10:12:41 ~ 10:14:36)
sta galiba kullandığın programları sormuş; ben sana tablette iyi çalışanlardan bildiklerimi yazayım.

word-excel
outlook-email uyg.
google drive
onedrive
spotify
play books
skype, cisco meeting,

bunları (afedersin) hayvan gibi kullanıyorum, tek sıkıntı klavyenin pilinin ayda bir falan bitmesi. saat 12ye geliyor, şarj %80. spesifik bir uygulama varsa yaz deneyeyim, ya da yeşillendir teamviewer ile kendin dene.
  • babilbaligi  (30.03.16 11:42:50)
Bulabilirsen sm-p900 - 12,2 galaxy note bulmaya çalış. çok başarılı. bende mevcut şuan, a4 boyutlarında ve her işimi rahatlıkla yapabiliyorum. 32 gb hafıza olması da ayrı bir güzelliği.

  • şapşiko  (30.03.16 12:10:49)
senelerce kullanmak istiyorsan ipad al

  • sta  (30.03.16 14:15:42)