yaz kış kuruyan eller

yaz kış ellerim kupkuru. resmen hışır hışır ya, neredeyse hiç terlemiyor bile. çok sinirimi bozuyor bu durum artık. nasıl yumuşacık yaparız bu elleri?

the bodyshop kenevir el kremi kullanın. ama daha önemlisi ellerinizi çok sık yıkıyorsanız bu sayıyı düşürmeye çalışın. veya deterjanla haşır neşir oluyorsanız eldiven kullanın. bir de her el yıkamadan sonra krem kullanın.

  • in pyjamas  (29.03.16 22:48:22)
öf içim ürperdi amk hışır hışır dede eli gibi.
krem al sür bi tane

  • naberabi  (29.03.16 22:50:58 ~ 22:51:21)
akşamları elinize krem sürer gibi bir miktar zeytinyağı sürüp bekletirseniz ölü derinin atılması ve yumuşaklık kazanılmasına yardımcı olur

  • sidariss  (29.03.16 22:55:20)
excipial lipo

  • kyha  (29.03.16 22:55:44)
Bodyshop kenevir +1

  • suicides underground  (29.03.16 23:02:13)
*Elinizi çok sık yıkamayın
*Bol Su Tüketin (2 saatte bir bardak)
*Tiroid antikorlarınıza baktırın (Anti TPO)
*E ve D vitamini taksiyesi (Solgar D3 + Evicap 100 IU ya da hepsi için bir multivitamin)
*Eski Ecazacılara gidip eliniz için özel nemlendirici krem yaptırın akşam yatmadan önce elinize sürüp eldiven takın o şekilde uyuyun gündüz elinize çok krem sürmeyin

1 aya kadar elinizin sibellcan gibi olması lazım olmazsa rutin biyokimya testlerini yaptırın.
  • digits  (29.03.16 23:04:28 ~ 23:05:50)