[]

İçlik niyetine giyilecek erkek için tayt nerden bulunabilir?

Termal içlik aramıyorum.
İç çamaşırının üzerine giymek üzere, çok dar olmayan, kalın da olmayan erkek için tayt.

Online ya da İstanbul'da hangi mağazada bulabilirim?

kadınların günlük hayatta giydikleri de kullanılabilir aslında, ne dersiniz? Alınıp denenebilir.

Şöyle biraz da kaliteli olsa, bir defa netten aldım, kötü birsentetik kokusu ve sürekli pamuk toplanması...

Not: Tayt kış aylarında bel fıtığı olanlara iyi geliyor.

 
Termak icligi neden istemediginizi belirtirseniz ona gore bir seyler onerilebilir belki.


  • stavro  (29.03.16 22:19:57) 
sporcu taytları var onlardan alacaksın.


  • cekilmis gayfe  (29.03.16 22:30:15) 
ben kompedan'dan aldım. zaten tayt gibi oluyor içlikler.


  • siradisi00  (29.03.16 22:32:32) 
sporcu taytı değil de termal içlik alacaksın. tayt naylon terletir pantolon altındaa. termal içlikler ince ama yün ya da pamuk sentetik çok az. hatta git has yün uzun don al. biraz dar al. orjinal yün terletmez kokmaz. biraz ağı eskiyebilir. sıcak su da yıkarsan çekebilir.


  • mr fusion  (29.03.16 23:04:38) 
penti'nin var yanılmıyorsam, birazcık kalınca. kardeşime almıştık, erkeğim ben tayt giymem falan diye tutturdu ama içi yumuşak bi de istanbul'un soğuk zamanlarında acayip kurtarıcı gelmiş, giymeye ikna olmuştu sonradan


  • shubulubapshubaptishaluva  (29.03.16 23:25:10) 
thcibo dan alma sakın ben aldım iğrenç çıktı


  • hopp  (29.03.16 23:41:52) 
Pazar malı olanlardan değil, iyisinden bir termal içlik (base layer) işinizi görecektir. Alt, üst veya takım alabilirsiniz. Helly Hansen, Patagonia, Icebreaker, Smartwool vs olumlu yorumları olan iyi bir markayı tercih edin; uzun vadeli bir yatırım olarak düşünün.

Merino yünü tavsiye ederim. Sıcak tutar, terletmez, günlerce giyseniz dahi kokmaz.
  • 386 dx  (30.03.16 15:59:43 ~ 16:00:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.