Nescafe makinası

Nescafenin kendi makinasi var üstünde amblemi var hani,o makinanın yaptığı nescafe çok leziz oluo ama ne kavonozdakinden ne 3 ü bir aradalardan onun lezzetini alamıyorum napıyor o makinada lezzetli oluyor böle?evde işte elde etmek mümkün müdür o tadı?

şöleki ben sade nescafe değil belli bir oranda sütlü seviyorum,sade filtre kahve pek sarmamıştı beni ama filtre kahvenin sütlüsünü deneyebilirm,@bloodgroove evt suyu kaynatıyorum sıcak içecekleri genelde çok sıcak severim ama tadını etkiler mi bilmiyorum,yani bu makinadan evde olsa sürekli nescafe içerim heralde kremalı gibi tadı süper:)

  • scissors  (06.11.09 13:13:04 ~ 13:15:38)
birde şöyle bir durum var daha hafif oluyor bu makinadan çıkan:)makina pahalıdır heralde dimi?

  • scissors  (06.11.09 13:45:29)
ocak üstü espreso demliklerinden alın.

  • kediebesi  (06.11.09 14:31:35)
bu sıcaklık olayını deniyim ozaman:)bu ocak üstü demliği nerde bulabilrm?

  • scissors  (06.11.09 15:21:51)
mesele mediamarkt, electroworld, darty gibi yerlerde oluyor.
www.evdekahve.com

ehe şimdi reklamda da gördüm.
çay kahve demlenirken kaynar suyun durulması beklenir.
  • kediebesi  (06.11.09 15:51:37 ~ 16:13:55)
makinaya konan kahveyle hazir granul kahve farkilidir zaten.
kahvecilerde satilan french press denen presli kavanozlardan alsaniz, sonra da filtre kahve kahvesi, makinanin aynisi olmasa da en ucuz yollu, nescafe'den daha leziz kahve elde edersiniz. basincla puskurttugunden midir ne, makinadan cikanlarin yeri baska oluyor, ama ona en yakini yine de french press sanki.

  • pyro clustic flow  (07.11.09 00:00:21)