[]

Bu konunun fizikistte yazısı var mıdır?

Şimdi iş yerindekiler tartışıp duruyor. Hiçbirimizin de yeterli derecede fizik bilgisi yok.
Şimdi yediklerimizin tamamını dışkılamıyoruz. haftada 50 kilo yiyorsak 30 unu dışkılasak 5 kilosu öyle böyle desek geri kalan 15 kilo nereye gidiyor. Vücut bunu nasıl yok ediyor gibi bir şey tartışıyorlar. Ben fikir öne sürmedim ama belki bu tartışmayı sonlandıracak bir yazı vardır. cahiliz de biz. 
fizikist virali mi?

cevap: ayrışıyor onlar. vitaminler ayrışıyor, gerekli yerlere fayda sağlamaya gidiyor. fayda sağlayamayanlar yağ olarak depolanıyor. gıdanın içindeki sıvılar, çiş olarak çıkıyor vs.
  • mit dir stehen die sekunden  (29.03.16 11:40:05 ~ 11:45:37) 
viral? daha ayrıntılı anlatım varsa farklı site de olabilir. Ancak konu buraya daha yakın geldi o yüzden fizikist dedim.


  • six packsiz  (29.03.16 11:55:03) 
hepsi bir döngü nefes verdiğinde bile kilo veriyorsun
en kaba tabirle oksijen alıp karbon di oksit veriyorsun
peki o karbon nereden geliyor yediklerimizden içtiklerimizden
asla yok olmuyor bildiğiniz üzere yiyip içtiklerimiz sadece şekil değiştiriyor.
  • basond  (29.03.16 12:09:17) 
Öyle dandik bir gruba üyeydim facebookta. Saçma sapan bi Yazı yazıp hem cinsel saçmalamış hem de üyelere küfür etmişti ergenin birisi. Aynı fizikist mi acaba bu? Onda yoktur.


  • hasmetizm 2046  (29.03.16 13:18:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.