toplanın araba alıyoruz

ya şu tarz

www.sahibinden.com

bir şey almaya heveslendik. ne dersiniz alınır mı? bence süper kendisi. bu tarz bir şey alırken nelere dikkat etmemiz gerekir dersiniz?

yakacağı benzine dikkat ederdim, yoksa garajdan çıkartamam :)

  • fakyoras  (29.03.16 09:22:21)
1- üstü kapanmıyor, baharda bile dondurur. yazın sıcak günleri hariç zevkli değil. ikinci araba değilse, ihtiyatlı olun.
2- yakıt tüketimi taksi parasından hallice olur.
3- parça, usta, vb. sıkıntı olur.

ama keyifli olur.
  • babilbaligi  (29.03.16 09:26:05)
çok keyifli olur ama iyi benzin yer.

  • rajaz  (29.03.16 09:26:46)
Ocağına incir ağacı dikme

  • Frederick Co  (29.03.16 09:32:38)
bu tür araçlar alınırken eksileri bilerek alınır zaten alacak kişi yakıtınında farkındadır..

dikkat etmen kısım şasesindeki paslanma durumu hele ki İzmirde, birde face te falan ilgili grupları vardır bu tür az bulunan araçlar emin ol bilinir, az biraz bu gruplarda sorup soruşturursan araç hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsin

Aracın hangi ustaya götürüldüğünü öğrenip o ustanın işçiiliği hakkında bilgi sahibi ol derim.
  • mirty  (29.03.16 09:41:09)
Paran varsa zevk için özel günlerde geziceksen ne ala yok ihtiyacımı görür diyor isen yanlış yoldasın

  • Yaratıcı Nickli Helper  (29.03.16 09:42:15)
hocam bu işin membağı gezenbilir forumlarıdır. orada birçok kullanıcısı var bu willys jeeplerin. en güzel ordan bilgi alırsın

  • genc irisi  (29.03.16 12:06:57)