[]

Lys 3 için seri çalışma tavsiyesi

Şu anki mesleğimden pek memnun değilim, yani akıyor çok şükür ama sıkılıyorum.
Bu yüzden can sıkıntısıyla birlikte ygsye girdim ortalama bir puan aldım. Şimdi belki lys 3 için biraz çabalayarak bir yerler kazanabilirim, gençliğimi özgürce yaşayabilirim belki de daha iyi bir meslek sahibi olabilirim.
Neyse bunları geçeyim. Ticaret meslek mezunuyum haliyle bu derslerle pek haşır neşir değilim ama kendi kendimi biraz olsun geliştirdim.
Şimdi ise sınava kadar en iyi şekilde nasıl hazırlanabilirim diye düşünüyorum. Kitap olur, video olur aklınıza hangi yöntem gelirse denemek istiyorum.
Olduğu kadar artık.

 
Benim zamanımda ekol hoca vardı. Bütün videolarını izleyip anlamaya çalışırdım. Bazen dinlemek okumaktan daha kolay. Gerçi bu hoca hala var ama artık çoğu dershane kitap yanında soru çözümlerinin olduğu DVD de veriyor. Böyle bir kitap alırsan izleye izleye, kendiniz çözmeye çalışarak bayağı bir şey öğrenebilirsiniz.


  • dissendium  (28.03.16 22:54:56) 
Edebiyat soru çözerek gelistiriliyor ya. Mesela sınava kadar kitap bitir 3 tane falan. Bayagi ilerleme olur. Ben cozerken şöyle yapıyordum, mesela soruda diyor ki asagidaki eslestirmelerden hangisi dogrudur, bakiyorum doğruyu buluyorum ama örneğin seçeneklerden birindeki yazari hic bilmiyorum, hemen yazar eser cep kitabim vardi onu açıyodum, bakiyodum önemli eserleri ezberliyodum. Bide postitlere yaziyodum gorebilecegim yerlere. Calisma masam , yatağımn yanındaki duvar vs.
Kolay gelsin.

  • turuncu tonlarda  (28.03.16 23:03:28) 
Teşekkürleer


  • six packsiz  (28.03.16 23:50:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.