Iron Maiden uçağının olayı ne

bruce dickinson pilot mu aynı zamanda? öyle ise ne ara pilot oldu bu adam?

Evet. Özel bir şirkette pilotluk yapmışlığı var falan hatta yanlış bilmiyorsam.
edit: 90lı yıllarda öğrenmiş, ingiliz astraeus havayollarında çalışmış. 2010 yılında da şirketin satış müdürü olmuş.
en.wikipedia.org
  • naberabi  (28.03.16 22:32:08 ~ 22:36:42)
British Airways'de uçuş güvenliği danışmanı hatta, lisanslı pilot. Boeing'i turnelerde kendisi kullanıyor.

Ne ara pilot oldu derken? Para var huzur var, basıp parayı eğitimleri alıp sınavları da geçerseniz pilot oluyorsunuz.
  • crown  (28.03.16 22:35:55 ~ 22:39:18)
John travolta da pilot mesela:)

Edit: Ucus saati denmis ama ucus saati de zamanla oldugu kadar parayla oluyor:)
  • stavro  (28.03.16 23:21:53 ~ 23:39:26)
bildiğim kadarı ile somewhere in time zamanından beri uçuyor, bu arada para var huzur var diye cart diye koca uçağı vermiyorlar, uçağın büyüklüğüne göre bir uçuş süresi doldurman gerekiyor, sonra bir büyüğüne geçiyorsun vs. vs. diye devam ediyor.

birde aynı zamanda eskrimcidir bruce abimiz.

para var huzur var kısmı eğitimi alabiliyor kendi uçağı yokken de uçak kiralayıp uçabiliyor olması tabii ama tutkusu olan insan bir şekilde yapıyor bence.
  • selam  (28.03.16 23:35:18)
tam bir dumurdayım şu anda.

  • allezz  (29.03.16 03:08:42)
olayi bruce dickinsonin pilot olmasi.

para ve huzur tabii ki etken ama en onemlisi adamdaki motivasyon bence.
  • baldur2  (29.03.16 03:40:42)