getir uygulaması

bana pek bi gereksiz gibi geldi? ayrıca ürün çeşitliliği çok az ve fazla pahalı.

hayır durduk yere yine akşam akşam kafama takıldı bi indiriym bakiym dedim de, ki bunu "getir" nezdinde ayda bi 2 kere falan yapıyorum, bi türlü aklımı denemek için bile çalamadı. her seferinde "dur lan bu sefer bi sipariş veriym diyorum" sonra fiyatlara bakıp "yuh" diyip geri kapatıyorum. öyle geldi öyle gidecek olan uygulamalardan biri.

Balon bir uygulama

  • Frederick Co  (28.03.16 22:51:27)
paranin degeri olmadigi hastalik, zenginlik, ihtiyac, aciliyet, tembellik gibi durumlarda cok güzel bence.

  • kurnaz  (28.03.16 23:07:18 ~ 23:08:16)
Hic de asiri pahali degil. 20-30 kurus oynuyor ucretler. Surekli kullaniyorum. Baya guzel bisey hatta.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (28.03.16 23:08:30)
promosyonları oluyor 30 Tl lik alışveriş yapıp 10 Tl ödemek gibi. bu tarz promosyonları takip ederseniz iyi olabilir

  • fikir iscisi65  (28.03.16 23:10:12)
çok ilginç, daha şimdi getirden sipariş verdim duyuruya girdim bunu gördüm.

özellikle geceleri yaşayan birisi için 7/24 olması büyük avantaj.
  • new day new life  (28.03.16 23:11:31)
Şu ana kadar 8-10 siparişimiz oldu eşimle. Getirin pahalılığı stok tutmalarından kaynaklı ne yazıkki.

Acil bir ihtiyaç varken ama yakınızda bakkal market vb yokken (ve saat 2230 gibi onların kapandığı bir saatken) size gerekenleri almak için bulunmaz bir site.

Bu arada Getirden esinlenen bir diğer firma da uygulamasını yaptı. Demek ki iş görüyor :)
  • jesterdvine  (28.03.16 23:11:50)
Bazen guzel kampanyalari oluyor.30 liralik alisverise 5 lira ode gibi. Ayda 1 kere kullaniyorum.

  • pinman  (28.03.16 23:14:33)