Yeni sayılan erkek arkadaşa doğum günü hediyesi

Yazılımcı erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim acaba?
Biraz işkolik, hayatta en büyük ilgi alanı işi gibi :) o yüzden nasıl tarif etsem başka bilemedim. Minimalist tasarımı olan tshirtleri de seviyor ama tshirt basit kalır sanırım doğum günü hediyesi olarak. Önerilerinizi alabilirim.

bu tshirtlerden biri ve yanında başka bi hediye daha olabilir sanki?
www.kaft.com

yazılımcılara verilen klasik hediyeler var üzerinde kahve yapma algoritması falan olan.
ctrl alt del şeklinde kupalar var.

tshirtlerden siyah olan güzelmiş
  • sanguine mcqaer  (28.03.16 19:53:10)
oha güzelmiş tshirtler yalnız.
ben de kodlu falan kupa önermeye gelmiştim.
edit: ben geçen doğum günümde odama asabileceğim küçük bir hediye aldım arkadaşlarımdan darth vaderlı, çok hoşuma gitti. belki onun ilgi alanına dair bu tarz bişey de alabilirsin. tablo poster falan gibi değil de yani böyle küçük şeyler olur ya duvara asmalık, öyle işte.
  • naberabi  (28.03.16 19:56:11 ~ 19:58:20)