uyudun mu .s.s

var mı lan uyumayan, nabıyonuz muhabbet edek acık gelin.

Müzik dinliyorum öyle, bir haftadır günlük yazmamıştım onu tamamlıyorum bir yandan. Sabah dersim var, uyumadan mı gitsem diye düşünüyorum, böyle işte.

  • i was made for you  (28.03.16 03:29:44 ~ 03:29:51)
@i was made for you: askerde 3 not defteri doldurdum biliyo musun. günlükle. bi günde sayfalarca belki. çok uzun bi de yazım kötü diye bizimkiler okumadım sjdnslnd. bi Allah bi ben bi de o günlük bilir neler yaşadığımı. uyursan çok zorlanırsın. 12 gibi uykun gelir 4-5 civarını atlatırsan. ama arada, bir şey olmaz. öğleden sonran boşsa uyuma şimdi. bence tabi.

  • brad pitt  (28.03.16 03:32:15)
nasıl keyifler

  • naberabi  (28.03.16 03:34:08)
@naberabi: çok şükür babuş. iş arama keyfi. sende ne var ne yok.

  • brad pitt  (28.03.16 03:35:06)
@brad pitt, ben de Evernote üzerinden tutuyorum o yüzden. Başta güzel bir defter alıp tutmayı düşünmüştüm ama iyi ki öyle yapmamışım, mümkün değil devam ettirmezdim. Baktım şimdi 22 Mayıs 2014'ten beri tutuyorum, iki sene olacak neredeyse. Yazmadığım iki üç gün var ama üşenmediğim bir zaman onları da dolduracağım. Geçen yirmi gün falan yazmadım, iki saatten fazla zamanımı aldı hepsini tamamlamak. Geçmişten girdiğim sitelere, Skype konuşmalarına falan baktım neler yaptığımı hatırlamak için.

Öyle yazıyorum tabii de bir okumaya kalksam saatlerimi alır. Yakın zamanda da okumaya niyetim yok zaten, yaşlanınca okur duygulanırım falan asdfaf.

Aslında uyusam uyanırım o konuda sıkıntı yaşamıyorum ama bu gece müzik dinleyesim var, akşam da uyudum zaten biraz. Dediğin gibi yapacağım, öğleden sonram boş.
  • i was made for you  (28.03.16 03:38:24 ~ 03:39:14)
@i was made for you, süper. 2 sene. inanılmaz. benim tek sırdaşım, ve benden çıkarı olmayan tek "şey" günlüğüm olduğundan ona yazıyodum. bi sigara içiyodum. bi günlük tutuyodum. son güne kadar bitmeyecek gibi gelmişti. ben de okumuyorum. silinmiş 6 ay gibi. atsam atarım bile. duruyo da bi yandan.

  • brad pitt  (28.03.16 03:44:16)
aynı bende de iş arayıp boş oturuyorum. batman v supermani izlediniz mi naptınız yarın gideyim diyorum

  • naberabi  (28.03.16 03:50:26)
@brad, atma bence kalsın hatıra. Sen neler yapıyorsun bu saatte bir yandan iş ararken.

  • i was made for you  (28.03.16 03:58:24)
naber abi, baba izlemedim valla. ama sinemaya para verilecekse o filme verilir heralde. bu lafı bi de nolan filmleri için söylüyorum.

rygard, ne denir rastgele mi denir bilemedim ki. kolay gelsin. beni deniz tutuyo hacı ya. bi de kıyamam ben tutmaya.

i was made for you, refresh yapıyorum ben duyuruda. ses olsun diye tv açık. boks var. sigara küllük bi de çamlıca gazoz var.
  • brad pitt  (28.03.16 04:05:46)
@brad aynen gidiyim ben ona ya vakit geçer bi aksiyon olur.

bu çarşamba eczacıbaşına gidiyorum ingilizce sınavına alıcaklarmış, aynı güne yetiştirmem gereken projemsi bişey var vize yerine geçicek, hala başlamadım. yumurta git gide yaklaşıyor :(

@keskul ben gunluk olayına hiç kalkışmadım ama kendime sinirlenip kendimle konuşma olayı oluyor paso. baya uyuz oluyorum bazen kendime hiç tartışılıcak gibi değil
  • naberabi  (28.03.16 04:21:38)
@keskulpesent asansörde falan böyle aynalı yerde çok kıran kırana boğuşuyorum ben kendimle. görünce daha bi kıl oluyorum.
sen ne yapıyosun peki bu saatte

  • naberabi  (28.03.16 04:30:19 ~ 04:31:27)
@keskulpesent cidden öyle oldu biraz tatsız bir manzara yarattım. ya aslında ben de sevmiyorum süper kahramanlı hoplamalı zıplamalı şpagat açmalı filmleri ama batman filmlerini izledim niyeyse. Joker falan ilgi çekici bir karakter o yüzden oldu muhtemelen. Neyse işte onları izleyince de bunu izlememek saçma olur diye gidiyim diyorum. Bence izleyebilirsin batman filmlerini ya öyle çok çok kötü değil. Bi şans ver

  • naberabi  (28.03.16 04:38:00 ~ 04:38:56)
vize var sabah 10 da ne yapıcam bilmiyorum.

  • iticisin  (28.03.16 05:59:25 ~ 06:00:44)
gece gece 2 dilim ekmeğe gold fıstık ezmesi sürüp çayınnan götürdüğüm için uyuyamadım ama duyuru'ya da girmedim. şimdi ofisteyim. ofis soğuk, üşüyoruz reyiz.

  • [silinmiş]  (28.03.16 08:43:59)
askerde günlük tutarım diye defter aldım. sadece ilk gün yazdım :)

  • [silinmiş]  (28.03.16 08:44:59)
Uyuyakalmışım cnm .s.s

09:30'da toplantımız var başka bir şirkette ama toplantıya gideceğimiz müdürü bekliyorum.
  • chicha  (28.03.16 09:07:01)