İnternetten aldığım parfümün çakma olma ihtimali

Merhaba arkadaşlar. 2 sene önce bana Versace Eros parfüm geldi hediye. Kullanmaya başladım ve ondan sonra başka parfüm kullanmak istemedim. Geçen sene o bitti. Baktım piyasada 200 lira civarı, daha önce de alışveriş yaptığım, güvendiğim kliksa'dan aldım 130 liraya. Gayet güzeldi, kalıcılığı, kokusu falan aynıydı. Geçen ay bitti o, kliksa'da stokta kalmamıştı sanırım. n11'den aldım. Orada bildiğiniz gibi farklı farklı firmalar satıyor. 100 ml olan üründen belki 10 tane var. Ben de 9 kişinin 5 yıldız olarak puanladığı ürünü aldım 150 lira civarına. Böyle rezillik yok, kolonya daha kalıcı resmen. Firmanın adı da kokumix. Başka ürünlerine de sövenler olmuş ama %90'lık bir kesim gayet memnun. Ama ben eminin bu koku orijinal falan değil. Halbuki kutusu, etiketi, şişesi orijinalden farksız. Her şeyi normal ama kalıcılık, koku falan yerlerde resmen.
Sizce var mı bunun çakma olma ihtimali?
Her halükarda kliksa'dan alacağım yine. Stoklara girmiş. Ama verdiğim 150 liranın çöpe gitmesi üzüyor.

Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler herkese.

tarihi geçmiş olabilir. şurdan koduyla kontrol edebilirsin : checkcosmetic.net

  • brkylmz  (27.03.16 18:02:45)
O tür siteler orjinal fakat bayat parfüm satıyor. Bu yüzden kalıcılığı çok az oluyor. Fiyatları da bayat olduğu için piyasanın altında zaten.

  • her seye atarlanan adam  (27.03.16 20:20:43)