[]

Rafadan yumurta nasıl yapılır?

Ne zaman yapmaya kalksam bir tutturamıyorum ya çok cıvık ya da katı oluyor, her sitede ayrı şey diyor. Biri ögretsin şunu nasıl yapacağımı ??
 
i.hizliresim.com

iyice hassas olmak için şunlardan deneyebilirsin, bir ara kullandım resmen sekmiyor her defasında aynı: www.hepsiburada.com
  • celeron 300a  (27.03.16 13:07:13 ~ 13:08:58) 
yumurtadan yumurtaya değişiyor kesinlikle hep aynı yumurta markasından vb. alıyorsan kendi yapacağın demelerle bu bilgiye ulaşman daha iyi olur.


  • omer haybo  (27.03.16 13:12:09) 
yumurta kaynamaya başlar başlamaz 100 e kadar say ve kapat. kesin çözüm. :D ya da 150 saniye kadar bekle.


  • theguardianofthecemetery  (27.03.16 13:42:49) 
Ben kaynamaya baslayinca altini kisip,4-5 dk tutuyorum.


  • brnbrs  (27.03.16 13:50:56) 
Su kaynadıktan sonra arıyorum yumurtayı ve beş dakika bekliyorum.


  • nedendir bilinmez  (27.03.16 21:24:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.