[]

Elektrikli battaniye benzeri kafa ısıtan bir giysi, başlık var mı?

Hastalanınca kafamı sıcak tutmazsam iyileşemiyorum.
Sıcak su torbası kullanıyorum.
Bere takarak yatıyorum.
Dışarı çıkınca kapüşon takıyorum vs...

Acaba şöyle pille çalışan ısıtmalı bere gibi bir şeyler var mıdır? Olsa iyi olur, çünkü günün yorgunluğu içinde ihmallerle birlikte kafamı bazen sıcak tutamıyorum ve hastalanıyorum tekrar.

 
Watsonslarda kendi kendine isinan pedler var. Ambalajini acinca otomatik olarak isi maya basliyor, etkisi 7-8 saat suruyor. Normalde kadinlar icin regl agrisini gecirmek icin kullaniliyor. Bir tarafi yapiskanli. Kadinlar karinlarina yapistiriyor. Ondan kullanabilirsiniz.
Bir de kas agrilari icin benzer urunler var. Onlardan da vardi watsonslarda. Yarabandi-bandaj bolumunde. Sorarsaniz gosterirler zaten. Bu dediklerim eczanelerde de vardir gerci.

  • innerbliss  (26.03.16 19:03:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.